Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik önzőzik és szaremberezik...

Akik önzőzik és szaremberezik a gyerekteleneket, azok miért csinálnak saját gyereket örökbefogadás helyett?

Figyelt kérdés
Kinek van szüksége újra, ha van egy csomó, akinek szüksége lenne családra? Ez nem önző?
2020. nov. 11. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Mert a saját génjeiket szeretnék továbbvinni, és a párjukat meg a szüleiket szeretnék látni a gyerekben.
2020. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Ennyi erobol aki nem akar gyereket, az ne szuljon, de fogadjon orokbe egy nagyobbat legalabb. Jol hangzik? Ugye hogy nem. En akarok gyereket, az en testembol es a paromebol. Ezert meg is szulom. Aki meg nem akar, az fogadjon csak orokbe, hogy ok is fogyjanak.

Latod milyen xar ha fekete feheren nezed a vilagot?

Nem mindenki seg*fej amugy, nem tudom miert roluk veszel peldat. Normalis ember elfogadja hogy ki akar gyereket es mennyit.

2020. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy baromság eleve. Soha senki nem özentlenségből csinált gyereket, az ország népesítésért (na jó kivétel az a Jobbikos nő). Hanem mert ő erre vágyott és azt gondolta, hogy ő ettől lenne boldog, ettől lenne az élete teljes.
2020. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Gyereket kizárólag azért akar az ember, mert genetikailag úgy van bekódolva, hogy féljen az öregedéstől és ezért ahogy ezt megérzi magán majd gyereket akarjon. Ugyan mi más oka lehetne rá? Annyira egyszerűen van összerakva az ember, hogy arra szavak sincsenek. “Szerelem” is csak azért van, hogy szaporodni akarjunk.. Pont, hogy azok vannak már egy szinttel feljebb, akik ezt felismerik és nem feltétlenül akarnak szaporodni. Vagy ott vannak még például a kétségbeesett nők, akik így akarják “megfogni” A pasit, mert ugye kizárólag kapcsolatban lehet hűde boldog az ember. Na ez meg a másik rendkívül eredeti gondolat. Tovább akarják vinni a génjeiket.azokat a hihetetlenül csodálatos génjeiket :DD Ezen az alapon, maximum az emberiség 10-20 százalékának kellene szaporodni a, mert a többiek genetikai állománya már eleve kuka. Ehhez képest pont, Hogy a legnagyobb nyomorba, az éhezésbe szülnek nyolc gyereket az ökrök. Nem Mintha az alkoholista, mentális beteg éhbérért dolgozó emberek szaporulatából olyan hűde jó genetikai állomány jönne majd létre… :D Imádom az embereket:D
2020. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz, hogy van egy csomó, akit örökbe lehet fogadni. Akiket nevelőotthonokban látsz, annak jelentős része nem adható örökbe, mert ha az alkesz szülője évente kétszer felhívja a börtönből, az már kapcsolattartásnak minősül, és akkor nem adhatják másnak a gyereket, mert a vér szerinti szülő nem mondott le róla. Elég gáz, de ez van. Több éves várólista van gyerekre.
2020. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Plusz most jól meg is nehezítették az örökbefogadást, nehogy már azok a gyerekek időben családokhoz kerüljenek, hadd szenvedjenek csak minél többet a gyűjtőben...
2020. nov. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki önző okokból dönt erről a kérdésről, kár szentnek beállítani az 5 gyerekest is, meg a gyermektelent is. Egyik sem önzetlenségből él így, hanem mert így akar, ez esik jól. Lehet ideológiát gyártani mindkettő mögé, hogy “jaj, ilyen világba nem szülök, mekkora hős vagyok, hogy nem okozok szenvedést,” meg “én a haza miatt szültem 5-öt, nézzétek, milyen önfeláldozó vagyok”. Szánalom mindkettő. Ezen vitatkozni meg kár, mert aki nem vágyik családra, az nem érti, min megy keresztül pl, akinek nem lehet gyereke. Aki meg gyerekekkel boldog, az nem érti meg, mi zajlik le annak az agyában, aki nem akar egyet sem. Empátia nulla az emberekben az az igazság, és ha valaki nem úgy gondolkodik mint mi, azt leminősítjük. Tisztelet a kivételnek.
2020. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Azért most egészen őszintén: az emberek 99%-a csecsemőt szeretne befogadni és fehéret. 1 fehér gyerekre baromi sok örökbefogadó pár jelentkezik. Le kell tenni egy tanfolyamot is (amit nem értek, mert a saját gyerekhez sem kell) és még így is elhúzódhat évekig.


Én 2 családot ismerek, ahol adoptáltak, az egyik egy tizenéves testvérpárt, amiből csak a lány maradt ott, mert a fiú baromi zűrös volt. A másikban pedig egy cigány gyereket, de azt is szerintem már 100x megbánták.


Én a való életben nem veszem észre, hogy ekkora ellentét lenne a gyerekesek és a gyerektelenek között. Tizenéve házas vagyok, sosem akartunk gyereket, később sem szeretnénk. De elfogadom, ha valakinek 3 van és nem nézem le emiatt, ahogy ő se minket.

2020. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azért, mert aki így nyilvánul meg az végtelenül ostoba és primitív
2020. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
#8 mit bántak meg a cigány gyerekben? Ha egész kicsi, akkor olyanná neveled, amilyenné akarod, nem? Vagy már nagyobb volt?
2020. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!