Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék egy amerikai lánynak...

Szeretnék egy amerikai lánynak írni de nem tökéletes az angolom .Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Szóval egy közösségi oldalon ismertem meg és szerintem szimpatikus vagyok neki , és ő is nekem nagyon szép aranyos és kedvesnek tűnik és szeretném megismerni meg beszélgetni vele de sajnos csak alapszintem van angolból , persze tudok írni és beszélni angolul de félek hogy elrontok valamit és beégek nála,de nagyon szeretnék írni neki ,mit csináljak ? Tudom tanulni kell ,tanulom is de nem szeretnék még hónapokat várni , én most szeretnék neki írni . Ötletek ? Vagy akik voltak már hasonló helyzetben ti mit csináltatok ?

2020. dec. 5. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne törődj vele, az amerikaiak iszonyatosan rosszak angolból. Még a they're és there közötti különbséget se tudják. Valószínűleg te ezerszer jobb vagy, mint ő. Írj bátran.
2020. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem nagyon érdeklik őket a hibás beszéd, amíg megért téged valahogy addig nem fog megszólni h rossz az angolod.

Az amcsik java egy idegen nyelvet se tud, attól még h az angol a lingua franca, még örülhetnek h más országok nyelveit beszélők alkalmazkodnak hozzájuk. Használj google fordítót, mostanság még egész jól is fordít. Ne hagyd elúszni a lehetőséget.

2020. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én régen amcsi tinikkel beszélgettem (14-15 évesek) csoportbeszélgetésben szörnyű angollal, nagyon elnézőek voltak, pedig tinik szeretnek kötözködni de a nyelvhibákat valahogy lesz.rták amíg megértettek, sőt ők is csináltak hibákat rendesen. Tök sok minden rám is ragadt.

Pár éve egy britt palival beszélgetek, ő se szólt semmit, nemrég meg is dícsért h sokat fejlődtem.

2020. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értelek titeket , teszek egy próbát végülis nekem kell kezdeményezni ,
2020. dec. 5. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!