Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értékelnétek egy 10-es skálán...

Értékelnétek egy 10-es skálán 2020-at ?

Figyelt kérdés

#értékelés #2020 #elmélkedés #Milyen volt az év ?
2020. dec. 26. 14:32
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
97 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Lemondott utazások, lemondott programok, lemondott díjátadók, lemondott versenyek, elvesztett lehetőségek sorozata. Pocsék volt.
2020. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Előléptetés melóhelyen, vállalkozás elindulása és 2 hónap után nyereséget is termelt. Betegségem okának felderítése fél év vizsgálódás után. Magam részéről több jó volt ebben az 1 évben, mint egész életemben.
2020. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem személy szerint jó volt. Persze együttérzek az áldozatokkal, akik anyagilag vagy a rokonuk elvesztése miatt vagy egy nehéz betegség miatt szenvedtek, de én élveztem, hogy nem kellett bejárni az iskolába szenvedni némely totál érdeklődés nélküli gyerekkel, viszont rengeteg jópofa online tanítási technikát tanultam, nem kellett korán kelni, nem kellett közlekedéssel időt vesztegetni, nem voltam kitéve fertőzésveszélynek, programokat meg azért lehetett nyáron-kora ősszel csinálni, és szinte mindenre lehetett helyettesítőt találni online.
2020. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lena7 ***** válasza:
80%

Életem legrosszabb éve. Majdnem mindenemet elrontotta...🤷‍♀️


De azért bizakodó vagyok. Remélem 2021 jobb lesz.

2020. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Szét vágták a politikus marhaságok .
2020. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem volt rossz év. A férjem és én is olyan szférában dolgozunk, hogy a vírus nem zavart be. Elköltöztünk egy csodaszép lakásba, én találtam egy jó munkahelyet, ahol kedves mindenki és a munka is tetszik. Senki nem volt beteg sem.
2020. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Borzasztó év volt és tartok attól hogy jövőre még rosszabb lesz :(
2020. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Idén akartam volna elkezdeni koncertekre járni, élni kicsit, hát pont jól időzítettem... :D A novemberi hónap volt a legrosszabb, a legjobb pedig talán október volt.
2020. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan ugyanolyan volt kettonk szamara, mint 9 eve minden ev. Elhagyatott helyen elunk ( nem magyar), nem jartunk el, nem roffentunk ossze elotte se, tavmunka.

A vakacio kimaradasat el lehet viselni. Egy stadionkoncert faj csak.

Osszessegeben, tudjuk, hogy mi nem panaszkodhatunk, de attol meg el vagyunk keseredve a tobbi ember miatt, es bar az eletunkon nem latszik valtozas, erezzuk, tudjuk.

2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Jóval kevesebb program, állandó óvatosság, takarítás, fertőtlenítés, félelem, és még a párommal is szakítottunk. Gyűlölöm ezt a g*ci évet. De sztem a következő se lesz jobb
2020. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!