Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az élet nevű...

Mit gondoltok az élet nevű dologról?

Figyelt kérdés

Nektek bejön?

Én csak létezem. A világ kb 1%-a jó, 99%-a rossz. Ha valaki azt mondaná, "Most véget vethetek az életednek, ha gondolod", azonnal igent mondanék.



2021. jan. 6. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Az is öngyilkosság lenne.

Nekem az élet egy muszáj dolog.

Valakinek biztos szép.

2021. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Elég szar, viszont nagyon jó a grafikája.
2021. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Miért muszáj dolog? Ez olyan szemétség. Nem én döntöttem el, hogy meg akarok születni.


Szép, az biztos. :)

2021. jan. 6. 19:40
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem ajánlom senkinek. 1/5 csillag.
2021. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Vannak húzós pillanatai de úgy gondolom ha már benne vagyok megpróbálok összehozni valamit belőle:D
2021. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan látod az életet csak rajtad múlik. Lehetne sokkal szarabb de sokkal jobb is az életed. A valóság tökéletes csakis te vagy a rossz.
2021. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éven keresztül küzdöttem depresszióval. Mindent csak feketében láttam, egy nagy ürességet éreztem magamban, miközben tudatosan hagytam, hogy szétcsússzon az életem (egy része).


Abban az időszakomban azt hittem, hogy objektív vagyok és úgy látom a világot magam körül, mint amilyen az valójában (rossz), de tévedtem. Ennek az időszakomnak már vége van szerencsére, újra vannak céljaim, csak azt a 2.5 éves önpusztítást nem lesz könnyű helyrehoznom.


Úgy gondolom, hogy az élet teli lehet lehetőségekkel, nyilván mindenkinek más mennyiségű és más fajta lehetőségek nyílhatnak. Nem mindenki juthat el ugyan oda, de ez így van rendjén, nem fair az élet. Viszont az, hogy mit kezdünk azzal, ami "adatott" nekünk, mit hozunk ki belőle, az a mi saját felelősségünk. Én igyekszek minél többet kihozni belőle, amíg van rá lehetőségem.

2021. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Az a véleményem róla, hogy már vége lehetne végre.
2021. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5-ös, 7-es válaszolók: Ti mit javasolnátok? Hogyan tudnám jobb színben látni a világot? (És a többiek, akik hasonlóan gondolkoznak.)

Számomra az élet szürke, unalmas, és értelmetlen.

2021. jan. 6. 20:03
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már nem látom olyan borúsan a dolgokat, mint amit te írsz, de voltak elég rossz időszakaim.
2021. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!