Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik a kedvenc magyar youtubere...

Kik a kedvenc magyar youtubereid és miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Nekem Osváth Zsolti, és azért mert nem fél kimondani a nagy igazságokat, és teszi mindezt szórakoztató és ironikus formában.

De ezen felül nézem még: Vászonzsákoslány, Fokti Laura, Gottshall Eszter, Markó Rebeka, Anzselika Habpatron, Sebestyén Petra, Mea Gold, TP Makeup, Color Maniac, Ázsiába szakadtam, Holényi Zita, Tindigo, Módis Gabriella, Három Harmad, Czene Kitti, Tanulom magam. Az összeset most nem írnám le. Szeretem a divatot, szépségápolást és egyéb szórakoztató tartalmakat.

2021. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Elsőszámú kedvenc a Retroshock, mert egyedi, elképesztően igényes, és szórakoztató.

CultureGeeks: baromi kreatív, szórakoztató, és informatív. Több figyelmet érdemelne.

Random, GV Cooper: szeretem az ilyen témákat, és ők jól át tudják adni.

Ilyen tipikus női tartalmat nem szoktam nézni, kivétel a Módis Gabi, szerintem ő kivétel a sok ugyan olyan között, sokkal lazább, és jó a humora.


20/L

2021. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kenny (Retroshock) valóban nagyon igényes, már az Antifaces-ből ismerős volt nekem (kár hogy azt már abbahagyták, egyszerre volt vicces és elgondolkodtató a társadalomkritikájuk és még mindig aktuális).
2021. jan. 8. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Eszter Gottschall és a Jóga Életmód csatornája is. (Imádom a letisztultságát, az egyszerűségét, a nyugodtságát...)

Zsebibogyó csatorna. (rengetek szuper ötletet adnak a vegánsághoz, zero waste életmódhoz, és nem mellékesen szinpatikusak is)

Ditke: Legtöbbször egyáltalán nem érdekel az amiről épp beszél. Főleg nekem minimalistaként néha fáj, hogy mennyi fölösleges terméket vásárol és használ, de annyira cuki és aranyos, hogy rendszeresen nézem a videóit. Ebből is látszik, hogy nem kell egyetértenünk semmiben sem ahhoz, hogy kedveljük és elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen.

2021. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Zsozeatya: Imádom a humorát és a nevetését, beszéd stílusát, bármennyire is trágár. Plusz sok önbizalmat lehet nyerni a fogyókúrás videóiból😁

De főleg a humor, plusz neki van gerince és nem egy álszent pöcsköszörű

The Raven Croaks: Értékelhető tartalom szintén, gerinces és jó látásmódú ember. Ja meg persze a humor, igaz nem a legaktívabb de nagyon vicces ő is.

Nem akarok mindenkit felsorolni, de aki értékelhető tartalmat csinál és hasonlóan tud szórakoztatni nekem ők a legfontosabbak. Túl kevés boldogság ér így hétköznaponta, ha csak kuckulok jól szeretném érezni magam😁

2021. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
filmkiller, csak őt letiltotta a polgármester mert szidta a magyarokat
2021. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Magyarósi Csaba, Pamkutya, Unlimited, Popcorn Riadó, Retroshock


leginkábbőket nézem rendszeresen azok közül, akik még aktívak. bele szoktam nézni sok másikba, de kevés olyan van, aki fel is kelti annyira az érdeklődésem, hogy rendszeresen nézzem, kövessem. illetve sok olyan van, aki megtetszett, néztem is, de abbahagyták és azóta már nincs mit nézni.

2021. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Motivation by Mea, mert mesteri szinten űzi a hazudozást és a látszatéletet. Tanítani lehetne
2021. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!