Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti a fingást hogy...

Lányok ti a fingást hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Most fingottam az előbb, és belegondoltam ha most ezt visszatartom akkor most fájna a hasam. De lányokat sosem hallok fingani, egész nap tartogatjátok?
2021. febr. 11. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
A lányok nem is finganak.Csak a lepukkant füvesek. XD
2021. febr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenkinek van bélmozgása,de eltérő,hogy kinek mennyire.Ezt illik diszkréten tenni,akár fiuról vagy lányról is legyen szó.Visszatartani, semmiképp nem szabad.
2021. febr. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten. Vagy lassan kell kiengedni és akkor nem lesz hangja, vagy ha sejted, hogy szaga is lesz, akkor félrevonulsz és úgy.
2021. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két lánytestvérem van, hidd el hogy a lányok is szoktak.
2021. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Pár éve olvastam egy ilyet, hogy a lányok genetikája másabb, az emésztő rendszerük is (itt az ilyen apróságokra kell gondolni, mint pl a bél baktériumok, nem pedig arra, hogy 2 gyomruk van vagy valami). Ezért a lányok ritkábban szoktak, kevesebb gáz termelődik, de nem tudom már mit írt indoknak, hogy (talán több ként tartalmaz vagy valami ilyesmi) és emiatt viszont bündösebb a végkifejlet.


Szóval kevesebb gázt kell sunyin kiengedni, mint neked. Te se eresztesz reggeltől estig, valahogy te is megoldod. Úgy ők is. Meg társaság függő is náluk is. Kolis voltam, nem egy lány mesélte hogy "fingó versenyt rendeztek a szobában", meg ha tényleg jobb baráti társaságban voltak simán elengedték.

(Persze ugye kolisok. Azért ha kb egész nap be vagy zárva vagy suliba, vagy a szobatársakkal vagy, vagy szilenciumon, akkor tényleg nagyon sunyizni kellene egész nap.)


Meg ha pl barátnőm volt, ők se feszengtek kimondottan előttem. Szóval ők is megoldják valahogy. Nem tartogatják egész nap.

2021. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!