Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberi faj kollektív célja...

Az emberi faj kollektív célja az interplanetáris fajjá válás?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy ekkora növekedés a populációban előbb-utóbb sokkal nagyobb problémákat fog okozni, illetve már jelenleg is okoz. A marsi kolónia kialakítása már folyamatban van, a következő 50 évben valószínűleg életképes lesz. A másik lehetőség az, hogy azért nem találkoztunk még földönkívüli fajjal, mert minden civilizáció kihalt, mielőtt belépett volna az interplanetáris időszakba/fejlettségi szintbe.

2021. febr. 13. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

Túlnépesedni nem fogunk a következő 100-200 évben.

2100-ra minden országban ternészetes népességfogyást jeleznek előre. Gyakorlatilag a bolygó népessege megfeleződik addigra.

2021. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

11

Azt lehet tudni, hogy ez matematikailag milyen modellt jelent? Mi alapján számolják ezt?

2021. febr. 13. 23:55
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért a Mars kolonizációja még nagyon messze van, egyelőre még ember sem járt a felszínén. Elnézve, hogy milyen ütemben haladnak az efféle fejlesztések (Musk ide vagy oda), valószínűleg hamarabb kigáncsolja magát az emberiség, minthogy meglegyen a technológiánk arra, hogy más bolygón élhessünk. De ez csak személyes vélemény.

Meg én ebben igazság szerint reménykedek is. Ha a helyi élővilágot így kicsináltuk, én nem szívesen engedném magunkat új terepre, hogy ott is barmoljunk.

2021. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Fuuh, sajnos már nem tudom, pár éve olvastam ezt. De rákeresel biztos megtalálod.
2021. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

13

Én ebben picit elfogult vagyok, mert Muskot istenként tisztelem. Bízom a meglátásaiban.

2021. febr. 14. 00:01
 16/26 anonim ***** válasza:
Én is bírom Muskot, de szerintem illene előbb a Földet megmenteni, mielőtt a Marsra megyünk.
2021. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16

Ebben a videóban ezt is megkérdezik tőle:

https://www.youtube.com/watch?v=zIwLWfaAg-8


40 perces. Bár Joe Rogan podcastjét is érdemes meghallgatni egy jó joint mellett. :)

2021. febr. 14. 00:11
 18/26 anonim ***** válasza:
Igen, először a Naprendszer bolygói körül építenek keringő telepeket, aztán jön a kivándorlás a Naprendszerből, közben nagy genetikai átalakítások jönnek, hogy a sugárzásnak ellenállóbbakká váljanak az elutazók (és a betegségek kiküszöbölésére). A Föld kizsákmányolása szerintem úgy 2-300 év múlva szűnik meg, működő világkormány alatt. 5-600 év múlva a mai test már nem lesz kizárólagos megjelenési forma, az ember fokozatosan energialénnyé alakul, mivel az minden szempontból jobb és kellemesebb, nem utolsósorban kvázi halhatatlan létforma lesz. Akkortól már nem kell majd űrhajó a galaktikus utazásokhoz, mert ez a test képes lesz arra is.
2021. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18

Nagyon mély kanyart vettél be az ezoterikus baromságoddal.

2021. febr. 14. 01:31
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem találkoztunk még más fajokkal, mert spirituálisan leírhatatlan szinten fejletlenség uralkodik itt ezért karanténban vagyunk.
2021. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!