Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instán vagy Facebookon írjak...

Instán vagy Facebookon írjak rá inkább? 19F

Figyelt kérdés
Mostanában találtam rá Instán a volt osztályomból egy lányra és nagyon megtetszett, melyiken érdemesebb ráírni? Facebookon észrevettem, hogy már ismerősök vagyunk, Instán pedig én követem. (Ő bekedvelte egy régi képem)
2021. febr. 19. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebook.

De nem igaz, hogy nem tudod eldönteni. 19 éves lány vagyok, ha a párom ennyit tökölt volna már a sírban lennénk... Meg a likeok🤦🏻‍♀️ Már bocs de kit érdekel? Ha tetszik írj neki aztán ennyi

2021. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van:D csak még tapasztalatlan vagyok igazság szerint.
2021. febr. 19. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát annak meg fog örülni a lány jobbik esetben. Ne foglalkozz ilyen külsőséges dolgokkal. Sok sikert kívánok🙈
2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.Ha Facen már ismerősök vagytok akkor inkább ott írjál rá.Ott legalább egymás ismerősei vagytok.De én azt mondom hogy inkább élőben beszélj vele.Írj rá Facen hogy mikor hol szeretnél vele találkozni,utána a találkán vald be neki hogy mit érzel.Sokkal személyesebb ha élőben beszéltek;Sok sikert kívánok!
2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és beszélgess vele.
2021. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyiken se. Ahogy az előző írta, menj oda. Ennyi.
2021. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Hogy menjen "oda"? :D A volt osztályából írta, tehát feltételezem már nem osztálytársak... Én face-n írnék amúgy. Hajrá! ;)
2021. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Facebookon eszreveszi az ertesitest, Instan megy a sok spam koze.
2021. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy menjen oda??? Én sosem ismerkedtem facén sem levélben. Távolságtól függően úgy szoktunk odamenni hogy: közelre esetleg gyalog. Távolabbra biciklivel. messzebbre motorral, ha esik autóval. Ha nincs saját jármű tömegközlekedéssel.
2021. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Nagyon is igaz. Nem az internet meg a sok hülye közösségi oldal a lényeg.
2021. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!