Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban ennyire veszélyes a...

Valóban ennyire veszélyes a Covid? Mind meghalunk?

Figyelt kérdés
Elöljáróban, meg elkezdené valaki, hogy vírustagadó vagyok, soha nem tagadtam egyetlen vírust sem. Viszont elgondolkodtat, hogyha a tévé nem nyomná, s nem nyomta volna ezt a témát ennyire, akkor mi lenne a helyzet, ennyien lebetegednének, vagy betudható lenne egy komolyabb influenza járványnak? Én elhiszem, hogy komoly ez, csak érdekes módon nyárra nyoma veszett, akár, mint egy influenzajárványnál. Én abból indulok, amit látok. A kórházban a nővérek, orvosok jókedvűek, hála istennek természetesen, nem megy semmivel se több mentőautó, mint eddig. Persze én is betartom a jogszabályokat, mert nem akarok büntit fizetni, de hogy megbénítanak szinte egy egész világot, legfőképp Európát, akkor kicsit elgondolkozom, hogy valóban a Covidról szól ez az egész cirkusz, vagy tudatosan akarják tönkretenni az embereket, legyengíteni az immunrendszerüket a negatívhírekkel, hogy akár egy influenza, vagy egy nátha is ledöntse, amibe, ha ne adj isten meghal, ráírhatják, hogy Covidos volt. Ezt nem én találom ki, egyenes adásba volt róla szó, hogy azt is a statisztikához írják, aki hónapokkal ezelőtt volt Covidos, meggyógyult, de pár napja meghalt egy balesetben. Azért ez is durva kicsit, s az emberek még mindig rettegnek.
2021. febr. 22. 21:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%
Nos én nem rettegek. Te viszont igen, rettegsz ezt érezni rajtad. Ne nézd ennyit a propaganda tévét. Mert rettegés váltja ki belőled. Nos egyeseknek ez a célja, hogy retteg kisember jön a kovid. Ugyan már. 22 vagyok féljen az aki nem tud élni. Az év mindennapján aki még a kovid rá gondol az valójában nem rendezte az életét sehogy. Lehet itt az ideje hogy magadba keresd az élet megoldásait és ne a kovidot erőltesd vagy azt amit eleve a végtelenségig felfújnak.
2021. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát én magasról leszarom ezt az egészet, semmi bajom nem volt eddig, ha meg lesz akkor úgy jártam...max meghalok.
2021. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy nem rettegek, magas ívből letojom. Jókat is szoktam röhögni azon, aki még mindig nem látja át ezt az egészet.
2021. febr. 22. 21:42
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyre többen rájönnek bogy mennyire hülyítik a népet ezzel
2021. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

Nincs itt semmi, politika az egész.

Többször leírtam máshol is, anya vagyok, társ vagyok, félhetnék. Sőt, biztonsági őrként kifejezetten minden esélyem megvan/volt, hogy külföldi kamionosoktól, beszállítóktól elkapjam. Eddig nem jött össze. :)

36 éves, egészséges nő vagyok, nem 40 fajta alapbetegséggel küzdő 90 éves néni, akiket egy nátha is elvisz.

Nincs itt semmilyen vírus, de kell a hisztéria, főleg itthon.

2021. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak akkor kapom fel a vizet, amikor szinte provokálnak, hogy én hogyhogy nem veszem ezt az egész komoly vírust komolyan. Szerencsére szerettem a bioszt anno, a vírusok alapjában véve teljesen ártalmatlanok, egy legyengült immunrendszert támadnak meg. Persze meggyőzni nem lehet őket, mert a tévé mást mondott.
2021. febr. 22. 21:50
 7/34 A kérdező kommentje:
22 vagyok én is amúgy :D
2021. febr. 22. 21:51
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Dr Gődény nagyon jól látta a helyzetet, nem véletlenül vitték el..
2021. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Megy a tévé, csak úgy zúg. Párom alszik, fáradt, lányomnak holnap suli, alszik. Szóval zúg a tévé, bárhova kapcsolok, mi az ami tuti elhangzik? A Covid, meg most a vakcina. Na ez ami már dühítő, sok-sok hülye, naiv, befolyásolható ember meg elhiszi.
2021. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is fel van fújva eléggé. De állandó kell a hiszti, műbalhé. Már nem tudnak hagyományos fegyverekkel háborút kirobbantani, így ráborítják az emberekre ezt a vírus-mizériát. Káosz okoznak és ha a vírus nem is lenne annyira pusztító, a politikai-gazdasági következmények mindenképpen súlyosak.
2021. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!