Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egy volt...

Van itt olyan aki egy volt osztálytársával sem tartja a kapcsolatot, holott többen tartják?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit szarul esik, de az iskolákban sem voltam túl jó kapcsolatban senkivel. Kicsit szarul esik, hogy többen a mai napig mennyire jóban vannak. Én konkrétan senkivel nem tartom a kapcsolatot, max köszönünk egymásnak párral.

Osztálytalálkozó lenne, vagy mikor volt arra sem szívesen mennék el.

Van itt még valaki hasonló cipőben?

Hogy lehet ezt “leszarni”? Egy városban élek a legtöbbel, gyakran össze futok valamelyikkel, mindig olyan rossz érzésem van utána



2021. ápr. 27. 15:18
1 2
 1/16 alletta ***** válasza:
99%

ha a suliban sem voltál túl jóban senkivel, osztálytalálkozóra sem mennél szívesen.

akkor most miért erőltetnéd?

2021. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Ha lenne olyan, aki amúgy szimpatikus, csak valahogy sosem beszéltetek eleget, azzal nem késő megpróbálni összebarátkozni most sem. Én jártam így pár osztálytársammal, hogy kiderült, hogy egy munkahelyen dolgozunk, vagy közös nem sulis barát miatt találkoztunk, stb. és tök jól kijöttünk, úgy, hogy suliban semmi kapcsolat nem volt.


Viszont ha csak azért, mert volt osztálytárs és mások is tartják a kapcsolatot, akkor tök felesleges. Nem számít az ilyesmi.

2021. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tartom a kapcsolatot egyetlen egy volt osz társammal sem.

Engem nagyon nem érdekel, most jelenleg egyetemen, eddig a 2 évem

alatt senkivel nem beszéltem, még egy szót se váltottam senkivel.

2021. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 L.. István ***** válasza:
93%
Senkivel se tartom a kapcsolatot, még csak rájuk se keresek, nem érdekelnek. Nem volt bajom senkivel, csak...nem.
2021. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
senkivel nem tartom a kapcsolatot a múltból. van családom, életem avval foglalkozok.
2021. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor se tartottam velük a kapcsolatot, míg osztálytársak voltunk. 2 barátnőm van, mindkettő kisebb egy évvel nálam (oviban egy csoportban voltunk), s az egyik még másik suliba is járt.
2021. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Minél idősebb korosztályt nézel, annál kevesebb osztálytárssal tartja az ember a kapcsolatot. Amikor már nem vagyok osztálytársak, egyre kevesebb a közös, a kapcsolatot nagyon ápolni kell, hogy ne haljon el. Aztán meg ha már családja is lesz az embernek, onnantól még kevesebb idő jut bármilyen haverokra.
2021. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Senkivel nem tartom. Osztálytalálkozóra hívtak, de nem mentem el.
2021. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom senkivel a kapcsolatot. Suliban csendes voltam, és az egyik nagyszájú lánynak köszönhetően már az első napokban ki lettem közösítve. Sokszor gúnyoltak. Örültem, hogy nem látom őket többet. Szerintem én sem hiányzom nekik. Osztálytalálkozóra hívtak, de nem mentem el. Meg szerveztek néhányszor piálós összejöveteleket egy üres telken. Egy ideig hívtak, de mivel sosem mentem el, szerencsére elfelejtettek.

26N

2021. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként úgy sem mentem el egy osztálytalálkozóra sem, hogy vannak, akikkel tartom a kapcsolatot. Pont ezért, akikkel tartom, azokkal tudom, mi van, akikkel nem tartom, annak megvan az oka és őszintén, baromira sem izgatnak.


Nem kell túl sokat belegondolni ebbe a "volt osztálytárs" kötelékbe.

2021. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!