Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket hogy nem rajongok 28 éves létemre a fb-ért?

Figyelt kérdés
1 képem van az is a profil képem. Nem is használom, alig van ismerősök szinte csak azok akikkel kontaktban vagyok napi szinten. Anno én is toltogettem fel naponta képeket de már nem tartok rá igényt. Insta van ott több képem de ennyi. Miért fura ez az embereknek? Miért furcsa dolog, hogy nem úgy viszonyul ok ehez az egészhez mint más?
2021. máj. 20. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kinek fura? Kit zavar?

Azért kérdezem, mert a páromra mind igaz amit írtál, és soha senki nem tartotta még furának. Ki mondta neked, hogy zavaró?

2021. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Neked milyen ismerőseid vannak? Én is pont annyira használom, mint te, de soha senki egyetlen szót se szólt rá, alapból nem beszélgetéstéma.
2021. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több ember esett nekem, hogy fura szép csaj vagy nem rakom tele az insta át képekkel stb... Könyörgöm, engem hidegen hagy az egész. Ez ekkora baj? Meg ami van az is kamu oldalam stb...
2021. máj. 20. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Jaa. De akkor csak korlátolt faszik mondogatták, azt nem kell figyelembe venni. :D

Én is kb ennyire használom, és?

2021. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

26 éves vagyok. Nekem profilképem sincs facebookon. Mindent levettem. Nincs fent ki a párom, hol dolgozok. Minek? Aki ismer úgyis tudja. Másokra meg nem hiszem, hogy tartozik. Nekem instám sincs. Már be se jelölök senkit, mert mindig magyarázkodni kell, hogy miért nincs képem. Szóval megértelek.

Ja a legjobb mikor távoli ismerőssel beszélek facebookon és írja, hogy már nem is tudja hogy nézek ki.. Fuu

26N

2021. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Bezzeg régebben, mikor még csak MSN messenger meg telefon volt, senkit sem érdekelt a profil meg a megosztások...mert nem is volt. :D
2021. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!