Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a járvány miatt egyre rosszabbá, élhetetlenebbé válik a világ?

Figyelt kérdés

Eddig is elég negatív volt a világ összképe, de ez a koronakamu rátett még egy lapáttal. Hihetetlen komolyan, ami a világon folyik. Az emberek megvezetése, diszkriminálása, a szabadságunk elvétele, a jogainktól való megfosztottság. Ez a hatalmi játszma ami folyik a járvány körül...

Nektek mi a véleményetek a mostani helyzetről? Ti komolyan egy ilyen világban akartok élni?



2021. jún. 6. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Már lassan vége. Téged mi korlátoz még? Oda mész ahova akarsz.
2021. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Már lassan vége."


Még csak most kezdődik :D.

Hogy mi korlátoz? Hát csak ez diktatórikus rendszer.

2021. jún. 6. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Mi az, hogy most kezdődik? Ha be vagy oltva, vagy átestél a fertőzésen, kb mehetsz akárhova az országon belül és hamarosan kívül is. Ráadásul így, hogy van védőoltás, hiába vannak mindenféle mutánsok, oltottként közel sem annyira okozHAT károsodást, mint korábban, így nem lesz szükség teljes 5-6 hónapos bezárásokra a továbbiakban.
2021. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A vírus nélkül is ez volt,egyébként tényleg oda mész ahova akarsz,én eddig sem jártam sok helyre szóval engem annyira nem érintett ez az egész.
2021. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

"de ez a koronakamu"


Kerlek szepen menj el (akar ma is) mondjuk a Szent Imre korhaz (bp) masodik emeletere, ahol haldokolnak az emberek a covid miatt.


Az oke hogy ez a velemenyed hogy koronakamu, de masok csaladtagjai, szerettei fele mutatsz megalazast, tiszteletlenseget ezzel.

2021. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
nem
2021. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"én eddig sem jártam sok helyre"


Akkor honnan veszed az állításod?

2021. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Mi kezdődik most? Te eddig hol éltél? Teljesen egyetértek a hármas válaszolóval. Van oltás, mehetsz bárhova. Megint csak a felesleges hiszti megy itt.
2021. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Alapból xar ez a világ, ez a társadalom meg duplán fura.

A zemberek távolodnak egymástól, nem érdekli a másik, kb. mint a "Vagyunk, de minek?" kategóriában éli nagyon sok ember az életét. Viszont azt nem értem, ha így élünk, akkor minek vállalnak pulyákat a zemberek? Csak a mani miatt?

2021. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Kamunak nem mondanám, én is átestem rajta. Tény az is, hogy nem olyan hűdenagy világjárvány, mint ahogy előadják, és kihasználják a politikusok a helyzetet saját célra....

Eddig se volt élhető itt a világ, de már katasztrófa...

2021. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!