Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek a házasság és a párkapcs...

Minek a házasság és a párkapcsolat ha az emberek sorozatosan csalják egymást?

Figyelt kérdés
Szinte a kapcsolatban lévő vagy házas ismerőseim 89 százaléka így gondolkozik ami elég elrettentő.

2021. jún. 22. 07:04
1 2
 1/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nekem az elrettentő, hogy az ismerősi körödben ennyien vélekednek így. Nem "kell" egymást csalni. Ha olyannal ismerkedsz meg, akivel szellemileg és testileg is kielégítitek egymőást, akkor eszedbe nem jutna máshol keresni a kielégülést.
2021. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

CSOK, hitelek, gyerek stb.

Amúgy az ilyeneknek szerintem is felesleges.

2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Remek kérdés, ezt én se értettem soha. Több olyan párt is tudok, akik közvetlen az esküvő előtt csalták meg egymást. És egy olyan embert is,aki az esküvő napján. Boldognak mondott kapcsolatokban is megy a kinézegetés, flörtölgetés, virtuális szeretővel levelezés,stb.
2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezért jobb egymagam. Legalább nem árulnak el
2021. jún. 22. 07:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, de ne hidd, hogy régen nem csalták egymást. Ferfiak simán kikacsintottak, nők óvatosabban, mert nem volt fejlett fogamzásgátlás, és ha kitudódott, az nagy szégyen volt.... -_- Bezzeg a ferfiakra csak legyintettek.

Egészen az 1800-900-as évekig az érdekházasságok ideje volt, még a szeretet se alakult ki sokszor, max csak elviselték egymást. Ferenc József is csalta Sissit, hogy csak egy híres példát mondjak.

2021. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy egymagad, mert félsz, hogy megcsalnak?
2021. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért jobb egymagam. Legalább nem árulnak el"


Ez egyben szomorú és szánalmas is....

2021. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erre a Csernus mondta az egyik műsorában, hogy olyan, mint ha valaki nem mer odaülni a meleg kályhához, mert fél, hogy megégeti, ezért inkább messzebb fagyoskodik.


Szerintem ez valóban szánalmas

2021. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Milyen érzés kint fagyoskodni télen? Jó?? Hát akkor csináld!
2021. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk nincs megcsalás,se semmi ilyen, csak végtelen szeretet, az életünket adnánk egymásért.


Előtte mindketten tapasztaltunk szar kapcsolatokat, de keresni kell és talál az ember jót.

Nem értem hogy akarhat ebből bárki kimaradni...

2021. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!