Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik a boldogabbak? Az egyedülá...

Kik a boldogabbak? Az egyedülállók, vagy a házasok, vagy egyéb párkapcsolatban levők?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik egyedül boldogabbak és vannak akik párkapcsolatban.
2021. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem ilyen egyszerű. Van aki kifelyezetten nem vágyik komoly kapcsolatra, ő nyilván úgy boldog. Valaki vágyik rá, az úgy boldog. Persze csak akkor ha olyan emberrel van akit tényleg szeret és viszontszeretik. Mert hiába vagy együtt valakivel ha ő nem szeret téged vagy te nem szereted őt, vagy teljesen mások a céljaitok.

Szóval nem bonyolult, c cs ak egyszerűen mindenkinek másak az igényei.

2021. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, én amikor egyedülálló voltam, a boldog párokat láttam mindig, amikor kapcsolatban, akkor pedig a boldog szingliket. De inkább szavazok a szingliségre.
2021. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De én kevés embert ismerek aki egyedülálló akar lenni, és semennyire se vágyik kapcsolatra. Egy idő után a legtöbb ember vágyik rá.
2021. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3. Szerintem te nem a megfelelő emberrel voltál. Egy ismerősöm mondta egyszer higyha rátalálsz arra az emberre aki a lelki társad (nem szó szerint így mondta de ez volt a lényeg) akkor ne engedd el. Remélem rátalált. Mert a szépség elmúlik (ezt már csak én mondom 🙂)
2021. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok évig voltam egyedülálló, az első kb 1,5 évben rendkívül jól éreztem magam a bőrömben attól, hogy végre szabad vagyok. Aztán egy idő után szenvedtem már a társtalanságtól.

2 éve élek kapcsolatban és ezúttal valóban boldog vagyok.

2021. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik elégedettek a párkapcsolati státuszukkal úgy, ahogy van és nem vágynak másra.
2021. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a szépség nálam nem feltétlen csak a külsőségről és a szépségideálhoz simulásról szól, az se jó taktika szerintem, ha csak ezért hálózunk be valakit fiatalon, vagy utolsó "kapuzárási pánikos pillanatainkban", hogy legyen kivel öregedni, és ""csúnyulni"", mert már nekünk mindegy: ) annyi dolog van a világon ami boldoggá teheti az embert, és annyi fajta kötelék létezik a világon a szerelmen kívül is, hogy néha nem is értem miért szalad csak ezután ennyi ember, lesz öngyilkos, vagy tesz kárt magában. annyira butaság ez a szerelem körüli kultusz, egyedül is lehetsz 1 egész, nem feltétlen két emberrel teszitek ki.
2021. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
srry 5-ösnek ment a 15.28as komment
2021. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8. A kapuzárái pánik mindenkinél máskor jön el. De előbb utóbb mindenki átesikrajta. És az nemcsak a párkapcsolatokról szól hanem azokról a dolgokról amiket még nem tettünk meg. Mert egy életbe nem lehet mindent csakúgy belesűríteni. Hegyszer majd csak azon kapod magad hogy elteltek az évek és még ezt meg azt nem tettél meg. Ez a kapuzárái pánik szerintem.

És nem mondtál részleteket úgyhogy csak általánosságban írtam amit írtam. De ahogy felemlegetted nem kell szépségideálnak lenni ahhoz hogy valakit vonzónak találjunk.

2021. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!