Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem szeretek idős...

Az gáz, ha nem szeretek idős emberekkel egyedül egy légtérben lenni?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer megtörtént velem, hogy pont akkor lett rosszul az egyik idős néni, amikor egyedül voltam vele, és sajnos, volt, hogy nem jó vége lett a rosszullétnek.. amikor 15 éves voltam, az énektanárom a szemem láttára lett rosszul és halt meg, szintén, mikor én voltam ott és konkrétan láttuk, hogy letakarják... És azóta az eset óta bárhol vagyok, ha egyedül kell maradnom idős emberekkel, vagy menni kell egy idős nénihez, bácsihoz, akkor inkább nem megyek, és cseppet sem érdekel, hogy mennyire kiabálnak velem vagy megsértődnek. Anyum is elküldött volna egyszer egy idős nénihez, hogy segítsek felrakni a függönyt. és mondtam neki, hogy ne haragudj, de nem, mert tuti akkor esik össze, szédül meg, stb. de ugyanígy minden idős embernél, legyen családtag vagy nem. Volt már belőle vita, tudom hogy nagyon rossz, de ezt még egyszer nem akarom átélni... 20/F

2021. júl. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Te is öreg leszel magadat hogy fogod elviselni? Szarabb lesz mint másokat nézni milyen öreg.


28f

2021. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem valahol a régi esetből kifolyólag normális, hogy így érzel. Tulajdonképpen ez egy trauma maradhatott benned, amit nem biztos, hogy sikerült feldolgoznod..

Viszont az se jó, ha ez így marad, egyszer szüleid is megöregszenek például és segítened kell nekik. Ha nagyon kísért ez a múlt, keress fel miatta szakembert, egyáltalán nem ciki!

2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk ez a regi eset traumatikus, de ami nagyon nem vilagos, hogyhogy nem kuldtek ki, hogyhogy engedtek, hogy lasd, plane a halal beallta utan. Ez nincs rendben. Amint erkezik mento, orvos, eleve nem nezhetned, mit csinalnak.
2021. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor a munkatársam bent a munkahelyen meghalt éjszaka,mi egesz éjszaka a hulla mellett voltunk,dolgoztunk sajnos,mi takartuk le,mire kiértek a mentők hajnal volt,órákig ott feküdt,, a főnökeg állítólag azt mondta miért nem dolgoztunk. Ez megtörtént sajnos
2021. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!