Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az oka annak, hogy...

Mi volt az oka annak, hogy valakivel végleg megszakítottad a kapcsolatodat/barátságodat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Gyereke lett és teljesen elment az esze
2021. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
89%
1. Dettó.
2021. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Volt munkatársaim, mindenfélét kitaláltak rólam, később ignoráltak, mindezt egy csodálatos minimálbéres munkahelyért meg a pszichopata ex-főnökömtől való félelmükben...jah egyikőjük sem dolgozik ott azóta :D
2021. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

3

Dettó.

Megspékelve azzal, hogy a főfőnököt csúfos körülmények között lemondatták, az alfőnök aki a főpszichopata pedig nyugdíjasként háborog, hogy senki nem érdeklődik a hogyléte felől.

2021. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kifordult magából, önző, sértődékeny kis királynő lett. Azt hitte mindenki a kénye-kedve szerint fog ugrálni. Én meg besokalltam.
2021. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt részem abban is, hogy a barátom családot alapított és a gyerek, a feleség, a felesége testvérei, az anyja, ill. az anyósa által alkotott háló mögül már nem látott többé keresztül a külvilág felé.

De jártam úgy is, hogy évek távlatában felújítottunk egy emberi kapcsolatot azzal a nővel, akibe szerelmes voltam egy időben. Ezt egy idő után meg is írtam neki a neten, - mint múltbeli állapotot - és az ezt követő kommunikációnk egyikén olyan szinten kezdett el velem fölényeskedni, ami több, mint sértő volt számomra. Töröltem az összes adatot, ami hozzá kapcsolt és sorsára hagytam.

2021. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldaluva valt, es nem akartam a megnyugtato statisztalast folytatni az ugynevezett barat eletenek hattereben.
2021. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én alapból meg tudom ezt tenni bárkivel is: valaki 1× azt mondta, hogy én egy érzelmi terrorista vagyok.

Szeretnék barátságot, de elb*m mindig.

Gyakori, hogy amikor valaki közeledni szeretne hozzám, leblokkolok, undokba átmegyek, hogy "Ne foglalkozz velem!", holott meg nagyon is szeretném a dolgot.

2021. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nekem ehhez hosszabb idő kell (hogy megszakítsam a barátságot, kapcsolatot). Most volt egy ilyen, volt munkatársnőm. 15 éves kapcsolat, de az utóbbi 5 évben csak arról szól, hogy felhív, egy órán keresztül ömleszti a dolgait, kivesézve még a nászasszonyának a gondjait is. A végén kb. fél mondatban megkérdezi (de kijelentő módban), hogy "veletek minden rendben, jól vagytok", aztán elköszön.

Bevallom, az 5-6. ilyen alkalom után besokalltam. Nem veszem fel, és nem is hívom vissza.

2021. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egész gimiben együtt lógtunk, neki volt társasága is. Nagyon szerettem őket, de mindig is tudtam hogy mindig bajuk van valakivel, mindig valakit kritizáltak/kibeszéltek, persze ők sosem voltak hibásak. Az egyik meleg lett, vagyis rájött és teljesen elment az esze. Csak azt a mérhetetlen egóját nyomatta, és elvárta hogy mindenki vele foglalkozzon, persze vissza semmi se jött.

Facebookon nyalizik kommentekben hogy fenntartsa a baráti látszatot, de mostmár mindannyian elküldtük a fenébe: természetesen, egy bocsánat, beismerés se hagyta el a száját.

Az elmúlt két évben egyszer se keresett minket

2021. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!