Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvisel a hőség?

Megvisel a hőség?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem mert alapból is szeretem a meleget,télen minden bajom van egy kínszenvedés,bárcsak ilyen lenne az idő mindig.


Na de amúgy én leginkább itthon vagyok,nem kint dolgozok,szóval ellenkező eseteben biztos hogy ez sem tetszene

2021. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon.

Bent a házban 29 fok van, kint 40, ez már nekem nagyon sok.

2021. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Ilyen hőségben még strandra sincs kedvem menni, pedig ott aztán lehetne hűsölni ezerrel, ennek ellenére még is az otthoni légkört választom.
2021. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mindig, utálom a nyarat! Bent éjjel-nappal 30-31 fok van, télen is 21ig fűtünk csak, mert felette már melegünk van. A max pulcsis időt viselem el!
2021. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nem bírom a sportot, nincs étvágyam, teljesen elhagyom magam ilyenkor. Idén szerencsére otthonról dolgozom, de tavaly ilyenkor háromszor hőgutát kaptam, mire elsétáltam a 20 percre levő munkahelyemre (mondjuk a tömegközlekedés még rosszabb lett volna) 😅
2021. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én se birom sajnos. Az idegeimet is megviselni, sokkal türelmetlenebb és feszültebb vagyok ilyenkor.
2021. júl. 28. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás korom óta engem eléggé megvisel a meleg. Eleinte annyiban kimerült a dolog, hogy 30°C+ körül nyűgös voltam, erőtlen és kedvetlen, ezek szerencsére pár óra alatt el is múltak, valamint nem is mindig jelentkeztek.

Mára már (21 vagyok) az előbbiekhez hozzácsapódik szédülés, fejfájás, alacsony vérnyomás, de sajnos már szinte rendszeresen van ilyen rosszullét és jóval hosszabb ideig is tart.

Hiába figyelek oda a rendszeres és elegendő étkezésre, folyadékbevitelre és a megfelelő vitaminokra, nem segít túl sokat sajnos.

2021. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nagyon nem bírnám.


Nálam is gyengeséggel, vérnyomáseséssel járó enyhe rosszullét jelentkezik, van, hogy minden tagom elnehezül, így se a fejemet, se a karjaimat, se a lábaimat nem bírom megtartani. A szabadban, enyhe mozgás mellett bírom a legjobban.


Viszont otthon klíma, irodában klíma, a kettő között a bringán hűt a menetszél, így elviselhető.



Amúgy én az az ember vagyok, aki azon gondolkozik, hogy télre váltóruhának visz valami nyári ruhát az irodába, mert a 24-26 fokra felfűtött iroda is pokol nekem. Koncentrálási nehézségeim már akkor is szoktak lenni.

Tehát nekem a nyár kínzás.

2021. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont télen 0 fokban tágra nyílt szemekkel csodálkozom, hogy mások miért vesznek harisnyát a nadrág alá, miért hordanak sapkát és hogy-hogy fáznak. Apummal márciusban vitáztunk, hogy a 4 fok jó idő-e.
2021. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!