Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok hogy...

Lányok mit gondoltok hogy ennyit adok magamra?

Figyelt kérdés

-2 hetente fodrász,borostaigazitás(4500)

-2 hetente szemöldökszedés(1000)

szolárium heti 3 ( krémmel 5000/hèt)



2021. szept. 1. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem a metroszexuális fiucskákat. Egy férfi számomra legyen alapvetően ápolt, de amiket felsoroltál, nem "férfi" kategória, legalábbis szerintem.
2021. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Nálam nem lenne esélyed. Ezek közül egy is kizáró ok. Még ritkább esetben is. Mindegyiket el tudom fogadni, ha csak életedben egyszer történt, amolyan kipróbálás szinten.


Én se jönnék be neked valószínűleg, mert sosem voltam szoliban és soha nem is fogok menni. Fehér a bőröm. Nem szedem a szemöldököm (és még soha nem is szedtem), bár szerintem jó így. És fodrászhoz se járok, a barátnőim vágják évente párszor a hajam. Amúgy nagyon szuper hajam van szerintem, de neked nem tetszene. Nem szőke egyenes. Ja a körmöm se festem és tövig vágom, mert akadályoz a hobbimban, a színre meg igénytelen vagyok/nem tetszik. Még csak nem is sminkelek. Szóval nem vesztettél sokat, nem én vagyok a célközönség.

2021. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

A szolárium nem igényesség, nem fér bele a tudatos bőrápolásba. Én kifejezetten lenézem azt, aki a 21.században még nincs ezzel tisztában és a barnaságot többre tartja, mint a hosszú távon egészséges bőrképet.


2 hetente fodrász is teljesen indokolatlan.

2021. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Felőlem mindenki azt csinál amit akar, de a szoli baromi nagy igénytelenség, nem is tudom ki jár még oda. Hetente 3, gratulálok. 30 évesen olyan lesz a fejed mint egy mazsola.
2021. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Az jár szoliba, aki úgy akar kinézni, mint egy két lábon járó pirítóskenyér.
2021. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs bajom a "nőiesebb" pasikkal, de akkor már inkább költse a heti 5000ft bőrápolási cuccokra, tőlem akár sminkkelhet is, de ne szolizon, olyan rossz a bőrnek hogy csak na, 30 évesen úgy fog kinézni, mint Donald Trump.
2021. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kicsit szánalmas vagy a szoláriummal xD ... Te tudod...
2021. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden férfi maga dönt a testápolási szokásairól. Te se igazodj perditak véleményéhez.
2021. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy magam hetente járok barber shopba (8500), és manikűröshöz. A pedikűrös és a kozmetikus még keresés alatt, a korábbiak elköltöztek/szakmát váltottak.
2021. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!