Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Fókusz csoport Ádám és a...

A Fókusz csoport Ádám és a Zsíros Deszka közötti viszály miből indult ki?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok otthon a két youtube csatornaban, néha nézem a fókusz csoportot és altala attevedtem a zsíros deszkahoz, megnéztem egy-ket videót Japánrol, amik tetszenek, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy miért szívják egymás vérét? Ha valaki megosztaná velem, annak nagyon örülnék!:)

2021. szept. 9. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudták eldönteni ki legyen a pasi ki meg a csaj.
2021. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez az internyet xD

Egyik arra építi a csatornáját hogy másokba bele áll. Nem hiszem el hogy ennek csak segítő szándéka lenne, nyilván nem. A másik meg amatőr modjára beleállt ebbe. Ha a botrány a cél, akkor meg profi módon állt bele.

Semmi komoly, cicaharc. 1-2 hónap és mások lesznek a célkeresztben.

2021. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem egy “viszály”. Fókuszcsoport Ádám normális, objektív kritikát fogalmazott meg, Zsírosdeszka pedig ahelyett, hogy tanult és építkezett volna belőle, primitív módon reagált, és elkezdett “veszekedni”.

Ádám amúgy mindig elmondja, hogy örül annak, amikor valaki rendesen érvekkel alátámasztva megcáfolja, amiket mond a kritikájában (tehát nem csak megsértődik, aztán érvek nélkül elkezd fröcsögni, szidni a kritikát megfogalmazót, és védekezés helyett inkább személyeskedéssel visszatámad), hiszen így elindulhat egy párbeszéd, kulturált vita, tanulhatnak egymástól az emberek, a kívülállók is több nézőpontot hallgathatnak végig. Zsírosdeszkánál azonban ez sajnos nem így történt.

2021. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Megnéztem, hát... XD

Ádám videója egész jó lett, viszont Zsirose nekem kicsit olybá tűnik, hogy beszélt valamirol, hogy beszéljen valamiről. (Kusza video, sok szoismetlessel, inkoherens tartalommal) 🤷🏻‍♀️ Elég erőltetett a a "visszaszolos" videója, ráadásul, ahogy szineszkedve kirohogi ádámot és lehúzza, hogy nem tud olvasni, az kicsit (kicsit!?) Gáz.

látom Zsiroson ezt a megbantottsagot, mert amit leszurtem, O igyekszik kerülni a konfliktust és nem mondani senkirol semmi rosszat. Nem gondolta át, amikor erre így reagált. Pedig érdemes 10ig számolni.

Hát köszi srácok :D Adam javara 1:0

De azt ne felejtsük el, hogy emberek vagyunk, hibázunk. Zsíros most hibázott, reméljük tanul belőle.


Még annyit: nem tudom mennyire lehet számon kérni egy videóson a nézők viselkedését. (Főleg úgy, hogy tudom azt, hogy Ádám sosem uszitott) De az, hogy valaki a halalat kivanja, azért az meredek.

2021. szept. 10. 07:38
 6/8 anonim válasza:
57%
Azzal a Zsiros deszkás csávóval viszont nincs minden rendben,aki nem tudja miről beszélek az indavideon megtalál egy Zsiros deszka igazi arca videót. Az egy dolog hogy nem tud vitatkozni és ész érvekkel alátamasztania a mondanivalóját,de ahol már rendesen zaklatt japán embereket nem okés.....
2021. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Ádám egy teljesen korrekt véleményt Zsíros “a víz memóriája” című videójával kapcsolatban. Erre viszont egy nagyon primitív,érvelés nélküli választ kapott. Innen indult.
2021. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mások kigúnyolása minden csak nem korrekt.

Amúgy Zsíros tényleg mellé lőtt azzal a videoval.


Utána meg vitatkoztak a semmin, sok feliratkozót bevonzva vagy épp taszítva.

2022. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!