Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt nálatok lopás iskolában,...

Volt nálatok lopás iskolában, valamilyen sport edzésen vagy hasonló helyen?

Figyelt kérdés

Nálunk tornaórán az egyik osztálytársamnak eltűnt 10,000 Ft. Valószínűleg valamelyik osztálytársunk lopta el. De nem derült ki, nem kapta vissza a pénzt az áldozat.


Én nem szoktam ilyen nagy összeget vinni iskolába és akkor nem lopják el.



2021. okt. 1. 02:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt anno, egy gazdag csaj az összes osztálypenzt lenyùlta. Meg kisebb dolgok is tűntek el, tolltartók, illatszerek, uzsisdobozok kajástól stb. Ja meg egyszer egy gyereknek a kabátja.
2022. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11

Fhú,nem értem pár ember,komolyan :/

Oké hogy valaki szegény,hogy annyira hogy lopni kell,de ogy gazdag direkt lopjon?

Kajak..

Amúgy egyik volt barátom is gazdag volt,vagyis most is 3 autója van a szüleinek,és ő emsélte hgy 6-dikban egyik gyereknek samsung galaxy hányasák lopta el,akkoriban mininum 80 ezres teló volt

2022. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!