Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfiként barátnőnek,...

Egy férfiként barátnőnek, feleségnek adott pofon, ami veszekedés közben történik, és még igaza is van a férfinek, miért nem egy bocsánatos bűn, miért ítélik el az ilyen férfit egy életre a médiában? Számomra ez felfoghatatlan, bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Hozok egy példát. Stohl András. Bedrogozva, tudatosan autóba ülve majdnem megölt valakit. Ezután pár évvel később előadásokra járt a történetével, majd később showműsorokban szerepel ismét a médiában.

A Viszkis rabló ugyanez a sztori. Lehet hogy embereknek az egész életét tette tönkre, azzal a traumával hogy fegyvert fogott rájuk.

Szerintem ezek nagyobb mértékű cselekedetek, mint hirtelen felindulásból egy vita hevében pofon vágni a feleségedet.

Miért nincsenek a médiában olyan emberek, akik régebben megpofozták a feleségüket, de most már "jófiúk", és többet nem pofoznak nőket, esetleg előadásokra is járnak?

Ez a társadalom számomra úgy képmutató ahogy van.

Miért nem tudjuk megadni a második esélyt egy férfinak egy elcsattant pofon után? Utána ő már egy életre elvesztette a férfiasságát egy gyengébb, NŐ megütésével, és ezt sehogy sem lehet jóvá tenni?

Most lehet hogy hülyén hangzik, de mi van hogyha valakinek nagyobb trauma az, ha egy fegyvert a fejéhez fognak egy banki rablás során, mintha egy férfi nő létére ad neki egy pofont.

A bankrabló vígan haknizik, az egyszeri pofonosztó pedig egy életre megy a süllyesztőbe. Számomra ez érthetetlen.

Itt mosta MÉDIA a hangsúly.



#média #nő megütése
2021. okt. 5. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert mindegyik agresszív ezt mondja, dehát megérdemelte, de csak egyszer történt a vita hevében. Aztán abból az egyszeri alkalomból mindennapos lesz. Nem pofozunk fel senkit, akkor sem ha megérdemelné.
2021. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Mert egy férfinak férfias dolgokat kell csinálnia: drog, pia, elütni valakit, lelőni valakit, stb. Az, hogy megüt egy nőt, az nem ez a kategória. Ráadásul egy nőnek mindig igaza van, még akkor is ha nem! :-)


Ezért kell kerülni a nőket... :-) Nagy ívben!

2021. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs az az ok, amire azt mondhatnám, hogy megérdemelte valaki a pofont. Egyszer kaptam gyerekként, mai napig emlékszem rá. Tudom, van aki többet és rosszabb dolgokat kapott, csak azért hoztam fel, hogy bele tud égni az ember fejébe. Épp ezért , ha csak egyszer is megütne a párom, nem adnék több esélyt, mert nekem nem fér bele. Az hogy a társadalom megbocsájt e neki, vagy sem, engem hidegen hagy, mások élete is. De nálam ezzel kapcsolatban csak egy esély van.
2021. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ez nem általánosítható. Mi is pofoztuk már fel egymást a barátnőmmel. Ő ütött először, én meg visszaütöttem. Mégsem lettünk agresszív állatok, jót nevetünk rajta. Egyszer volt ilyen. Apósjelölteméknél is jókat szoktunk derülni azon hogy egyszer pofozta fel az anyósjelöltet, mikor letörte a mercedes jelet a kocsiról meg hőzöngött, mert azt hitte megcsalja. Ezek mulatságos kis történetek, egyikünk sem lett férfiasságát elvesztő nőverő állat, aki a nála gyengébbet, ráadásul egy NŐT bántja....

Meg nem tudom mondani miért tettem, ott a vita hevébe megtörtént :)

De egy kicsit elkanyarodtunk a kérdéstől.

2021. okt. 5. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Jól írja a kettes:D

Hulla részegen beleszállni a szembejövő családba, az menő.

Nőket megütni, nem az.

2021. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Az én szememben ugyanolyan hulladék ember a többi is, a bankrablo és a drogos is.

Ha rajtam múlna ezek nem kerülnének vissza a médiába.

De sajnos úgy néz ki van ott helyük. Hogy miért azt nem tudom.


Talán az a különbség hogy ha nő verésről van szó azt egy egész nem magára veszi, hiszen barmelyikonkel megtortenhet.

Ellenben a bankrablas például nem mert nem dolgozom bankba és ügyet intézni is ritkán megyek.

De amúgy mint mondtam én ezt is ugyanúgy elitelem.


A kis torteneteidrol meg annyit hogy az ugyanolyan nagy baj hogy a barátnőd megutott mint fordítva. De az anyós apos sztori... No comment. Mi a fene a vicces ezen? Normális ember nem verekszik azért mert letört a merci jel. Lesz ott még több verés is.

2021. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted mulatságos kis történet, hogy valakik pofozkodnak? Szerintem rohadtul nem, ha odáig fajulna a vita előbb önteném le pohár vízzel a másikat, mint hogy kezet emeljek rá.
2021. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy férfi sok mindentől lehet férfi, de attól biztos, hogy nem lesz az, hogy módszeresen veri a nála (általában) gyengébbeket! Sokkal inkább férfi erény az a képessége egy férfinek, hogy tudja kezelni az indulatait! Igazi férfi hideg fejjel képes uralni az érzelmeit, nem hisztizik és nem égeti le magát vadidegen emberek előtt dühkitörésekkel. -Ez jól áll a csimpánzoknak, gorilláknak, de egy férfi nem tesz ilyet!
2021. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

8-as


Igen,ezek alapvetően valóban lehetnek férfi erények.

Csak tudod,ott a dolog másik oldala,hogy a nők(tisztelet a kivételnek)a férfiak szándékos provokálásáról már nem annyira beszélnek,de mégis ezt teszik,mintha a férfi nem is lenne ember,csak valami kísérleti nyúl,akit nyugodtan lehet bántani,idegesíteni,pofozni.

És akkor a férfi tűr,tűr,és tűr,mert ez a férfiúi erénye...Mit gondolsz,mi fog ebből következni? Aztán meg még ő a csimpánz,mert robban a bomba...De a nő nem viselkedik csimpánzként,ugye?

Másrészt,a kérdező nem módszeres verésről írt,hanem egy pofonról.Ezt csak azért írom,hogy ne forgassuk ki a témát.Persze,tisztában vagyok vele,hogy vannak férfiak,akik nem állnak meg egy pofonnál,ez sajnos így van.

2021. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: hablaty duma megint... :-) Ki a férfi, ki nem az, jajj.


Aki az érzelmeit uralja az robot. Az embert az állatoktól éppen az különbözteti meg, hogy érez, gondol, (+ hazudozik, befolyásol, stb.).


Az a férfi, akinek pöcse van és az feláll, ha nőt lát... :-)


Ha ez a f*as.zállító (akácfa, stb.) férfi neadjisten indulatból, "meleg" fejjel megüt bárkit is, mert úgy érzi, hogy hülye a másik, na attól még pöcse van, ami feláll, ha nőt lát... :-)


Na meg nehogy már csak egy nőnek álljon jogában hisztizni, a f*sz.omat azt... :-) Én meg belülről örlődjek, mert az az idióta nő már megint hisztizik.


Mellesleg igenis a majmoktól származunk, oszt? Vagy szorozzam? :-)


Az összes politikus vadidegenek előtt égeti magát, mégsem érdekli őket, csak hogy munka nélkül keressenek meg nem érdemelt pénzeket.


Arra meg ne is térjünk ki, hogy a fogantatás után minden ember elsőbb nőnek indul, majd csak szép lassan alakulnak ki az egyedi nemi jellegek, na hoppá...

2021. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!