Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnt el hirtelen facen,...

Miért tűnt el hirtelen facen, egy beszelgetés közben?

Figyelt kérdés
Facen egy csoportban beszélgettünk. Egy idősebb nő kérdezett vmit tőlem. Bölcselkedtünk. Én meg nemtudtam hirtelen mit mondani ezért hadováltam vmit. De közben egy harmadik féltől is kérdezett vmit. Ő is válaszolt. A kérdező meg nem válaszolt egyikunknek se. Még csak lájkot sem tett. Miért? Túl hülyeséget írtam neki és ezért zárta a beszélgetést?

2021. okt. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el dolgozni a szorongásodon és a túlgondoláson, sok bajt fog még okozni.
2021. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem teheti meg azt, amit te fiatalon nyilván igen, hogy ott ül órákig a gépnél :D

Elment lefektetni a gyerekeit, hazajött a férje, elment pisilni, közben nézett egy másik oldalt is és az érdekesebb volt, csörgött a telója, lefagyott a gépe...

Vagy szimplán megkapta a választ a kérdésére, és nem vette a fáradtságot, hogy újra kommenteljen. Ilyen is van.

Első válaszoló válaszát is fontold meg... igaza van.

2021. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Passz.
2021. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De egy zárt face csoportban beszélgettünk. Oda bármikor írhat. Ha esetleg lefagyna a gépe.
2021. okt. 9. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!