Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Miért posztoltok...

Lányok! Miért posztoltok magyarokról fotókat instára pl? Oké, szépek vagytok, de miért érzitek szükségesnek, hogy lásson bennetek mindenféle idegen? Vagy a volt palitoknak akartok bizonyítani?

Figyelt kérdés
Ez nem egy kötekedő kérdés akar lenni, légyszi ne ilyen hangsúllyal olvassátok. Csak én nem vagyok ilyen típus és szeretném megérteni az ilyen csajszikat.♥️

2021. okt. 9. 11:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
#16/L
2021. okt. 9. 11:57
 2/14 A kérdező kommentje:
*magyarokról
2021. okt. 9. 11:57
 3/14 A kérdező kommentje:
*magatokról..na😅😅
2021. okt. 9. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Mert jó érzés. Ennyi.


Jó érzés edzés után egy olyan képet közzétenni, amin tetszem magamnak és elégedett vagyok a több éves munkámmal. Jó érzés megörökíteni, hogy végre szépen sikerült meghúzni a tusvonalam és hasonlítok azokra, akiket követek. Jó érzés tiszta arcbőrrel mosolyogni azok után, hogy mennyit tanultam a bőrápolásról és mennyivel szebb és tömörebb a bőröm. Jó érzés úgy érezni, hogy vonzó vagyok és hogy elértem valamit a külsőmmel kapcsolatban. Jó érzés olyannak lenni, mint az ismerőseim. Jó érzés megmutatni, hogy képes vagyok változásra és fejlődésre. A rajzaimat telibefossák, a többi munkám meg nem látványos. Mit mutogassak akkor?


Egyébként nem követ az exem és vőlegényem van, magasról szarok más férfiak véleményére, főleg a simpekére. Nem értem, miért hiszitek, hogy rólatok szól mások élete.

2021. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
4es,téged is beszipantott a média. Elég szomorú ez.
2021. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek.
2021. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjátok, ez ugyanaz a kamus 16 éves gyerek, aki az előbb más kategóriában is kiírt ugyanilyen stílusban kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Jelenteni kell és kész.

2021. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem ő mert akkor látszana a neve
2021. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 én nem írtam ki hasonló kérdést. Nem értem, vagyunk ebben az országban mittom hány millióan. Ebből a millióból véletlenül nem akadnak olyan emberek, akiknek hasonló bkerdeseik vannak? 7! Írjál rám privatban, meg arra aki kiirta azt a kérdést, azt nézd meg, hogy mi a felhasználó nevünk, ha ennyire biztos vagy magadban
2021. okt. 9. 18:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Kováts Oliver xDDD jól van grat. Aztakrva.
2021. okt. 9. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!