Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várkonyi Andi miért hazudik,...

Várkonyi Andi miért hazudik, hogy pszichológusként rendel, ha nem található semmilyen elérhetőség?

Figyelt kérdés
Most jelent meg az új könyve, és folyamatosan úgy fogalmaz, hogy rendel. Hol? És miért nem található semmilyen infó?

2021. okt. 14. 01:52
1 2
 1/12 L.. István ***** válasza:
96%
Dehogy rendel, max van pár privát ügyfele.
2021. okt. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sok szakorvos(nem minden szakterület), fodrász, stb. van akinek nincs elérhetősége, mivel van egy akkora fix vendégköre ami betelíti.
2021. okt. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez akkor sem transzparens. Ha én szeretnék pl. rendelésre menni, és nem tudom elérni (neten semmi infó nincs róla), akkor a többiek hogyan tudták? Családot és barátot nem fogadhatnak a pszichológusok, ez benne van a szakmai etikai kódexben.
2021. okt. 14. 10:44
 4/12 L.. István ***** válasza:
100%
#3: Úgy, ahogy én találtam villanyszerelőt. Körbekérdeztem ki tud egy jót, egyik haver tudott, megadta a azámát, felhívtam, eljött. Az ő elérhetősége sincs a neten meg sehol, anélkül is van ekég melója. Na így lehet ő is.
2021. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És te ezt bekajálod? Szerintem akkora hazugság, hogy rendel, mint a világkerekség.
2021. okt. 14. 12:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a magánpraxis vagy a pszichológiai rendelés nem összehasonlítható a villanyszerelővel, egy pszichológusnak nagyon sok engedélyre van szüksége ahhoz, hogy rendelni tudjon, az egyik feltétele pedig a nyilvántartásban való szereplés. Én ott nem látom Várkonyit.
2021. okt. 14. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy rendel.
2021. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

3. Bárkit fogadhatnak, csak nem javallot, mivel nem mindenki tud úgy viszonyulni egy családtaghoz, mint pl ha kihallgat a rendőrség ott is lehet ürügy hogy családtag.. Elvenni se javaslott, a nagy öregek közül mégis van aki a páciensét vette el.

Meg nem csak egy féle pszichológus szakirány van, van ezos oldala is, meg ugye teljesen testi tünet diagnózisos véglet is.

2021. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
De gondolj bele, te még nem húztál ki senkit egy öngyilkosságból vagy ilyenek? Igazából minden cselekedetünkkel valamilyen hatást kivívsz másból, így "kvázi terápiát" is végezhetsz.
2021. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő az ügyeletes NER-pszichológus. A LadyMRD-on is nyaralnak emberek, mégsem hirdeti semelyik utazási iroda :D
2021. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!