Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon manapság...

Magyarországon manapság milyen a mentális betegséggel küzdők társadalmi megítélése?

Figyelt kérdés
Úgy általában, illetve személyes tapasztalatok is jöhetnek. Ha vannak.

2021. nov. 24. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell foglalkozni mások véleményével. Hiteles emberek véleményére kell adni, a többit pedig magasról lefosni. Legyen az barát, csaláttag, kolléga. Ha valaki nem ért valamihez, akkor nem kell készpénznek venni a mondanivalóját. Ha nem ért pszichológiához, biológiához, akkor egyik fülön be, másikon ki a megoldás. Én is mindig olyan emberekkel vettem körbe magam, akik hasonlóan gondolkodnak, mint én. Többit meg kukáztam a p*csába. Nincs szükségem ostobákra, akik a saját nyomorukat sem tudják megoldani, de a rinya, hiszti, gyűlölködés az megy ezerrel. Ezeket érdemes elkerülni. Mindenki olyanná válik, mint a környezete. Ha csak pozitívat kapod a környezetedből, akkor előbb-utóbb te is olyan leszel, mert csak azok az ingerek érnek. Ezért érdemes kukázni a felesleges, buta, lehúzó embereket.
2021. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem helytálló lett a szavazás eredménye, nem is kell mást hozzátenni.

2022. máj. 21. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!