Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy egyre...

Csak engem zavar hogy egyre tobb youtubernel hatalmasodik el az, hogy minden szponzoráció?

Figyelt kérdés
Pl regen nagyon szerettem Végh Dorit, vagy Linat. Mostmar tenyleg AZ OSSZES posztjuk hirdetés, szponzoráció, pedig Linat eddig ugy ismertem hogy csak olyat fogad el ezekből, amivel tenyleg tud azonosulni, de mostmar minden szart hirdet. Csak szerintem megy ez mar a minőség es a tartalom rovására? Mar a személyisége el is tunik az adott youtubernek, csak azt latom h about you, meg fehérnemű marka meg nemtommi. Amugyis tele van hirdetésekkel az insta meg az fb, minek csinalnak ok is mar hirdető táblát magukbol? Tudom, h pénz, de titeket nem zavar?
2021. dec. 16. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem érdekelne ha röhögnek rajtam ha mellette jó pénzt keresek

Amíg van rá kereslet és elég néző addig nincs gond

2021. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez a munkájuk. Lehet, hogy az a 15 perces videó, amit te megnézel, azt nekik napokba telik megcsinálni, mert ki kell találni, hogy mit hogyan csináljanak, mit mondjanak, megvágni stb. Plusz valószínű a kamera meg egyéb felszerelések sem ingyen voltak nekik. Gondolj bele, ha neked lenne sok követőd, aztán egy nap felhívnának egy cégtől, hogy szia, itt van egy ingyen termék, plusz kapsz több százezer forintot ha kiraksz egy képet instára, akkor azt mondanád, hogy bocsi nem, inkább csinálom ugyanazt ingyen??
2021. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Engem borzalmasan zavar. Befolyásolják a gyerekeket. Aki elsőnek cuki aranyos youtuber volt most már minden félét hirdet.
2021. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12, jaj de sajnalom oket hogy ki kell talalni a “tartalmat” meg meg kell vagni a videot. 😀 biztos nagyon fárasztó lehet
2021. dec. 17. 00:13
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem azért nem zavar, mert eleve nem néztem ilyen semmitmondó tartalmat és videóst soha:)
2021. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem nézek olyan youtubereket, akik (bármi miatt) zavarnak engem vagy unalmasak számomra.

Miért olyan hihetetlen amúgy, hogy ez is egy munka? Ha szerinted nulla energiával lehet csinálni, akkor miért nem próbálod meg? Hiszen ingyen pénz.

2021. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Az energiabefektetés azért nem egyenértékű az orvos vagy gyári munkás 12 órás energiabefektetésével :)De tisztelet a minőségi tartalmat gyártóknak :)
2021. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azert mert a youtube kb 5 eve kiment a divatbol, mar a tiktok van helyette. Nem vetted eszre h minden videós mar oda is áttért? Mert ott könnyebben kapjak fel a videodat, egy 15 másodperces tartalom emeszthetobb es nézhetobb mint egy 15 perces. Foleg a kisgyerekek számára mert ugye nagyreszt ok nezik ezeket a videosokat. Amugy azert nem kezdem el, mert nem akarok magambol hirdetotablat csinalni, van bennem egy kis önbecsülés. Nagyon oszinte ember vavyok, nem tudnek igy mindenkinek a pofajaba hazudni, hogy igen ez egy nagyon jo termek, kozbe soha ki se probaltam meg. A masik meg hogy azok népszerűek youtube-on akik mar 2015ben is azok voltak, nekik megmaradt a hírnevuk, ha semmit gyártanak az se baj, mert mar van egy rajongocsoportjuk. Aki uj, annak nehez betörni, mert ha érdekeset is csinal, arra se kattintanak az emberek, mert mar megvan a sajat kis érdeklődési köre mindenkinek, rengeteg próbálkozó van, azokat meg leszarjuk.
2021. dec. 17. 13:26
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

"mert a youtube kb 5 eve kiment a divatbol, mar a tiktok van helyette. Nem vetted eszre h minden videós mar oda is áttért"

Jah, 15 éves kor alatt lehetséges. :D

2021. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megis minden 20-25-30 eves videos oda tolt mar fel tartalmat.. érdekes
2021. dec. 17. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!