Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem lenne internet akkor...

Ha nem lenne internet akkor még mindig napilapokat vennénk, szakácskönyvből főznénk?

Figyelt kérdés
Megvennénk minden héten a tévéújságot hogy tudjuk mi lesz a tévében?Előfizetnénk a Népszabadságra,hogy tájékozódjunk a történésekről?Mennénk a boltba Expressz újságot venni ha nem lenne munkánk?Filmet sem olyat néznénk amilyet akarunk,hanem amit a tévében adnának?Feltalálnánk magukat net nélkül is?

2021. dec. 31. 09:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 hét alatt vissza tudnék szokni a régi életemhez amikor nem volt internet.Egész nap szólna a Kossuth Rádió,abból tájékozódnék, miközben játszanék a commodore 64 számítógépemen.
2021. dec. 31. 09:58
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Egeszen 25 evvel ezelottig mindenki igy elt.

S kepzeld! Ha vmirol tobbet sterettunk volna tudni, el kellett menni a konyvtqrba...

2021. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 de Te vissza tudnál szokni?Mennél megint könyvtárba?Ha megtetszene a rádióban egy zene,vennél üres magnó kazettát és fölvennéd rá a rádióból a számokat?
2021. dec. 31. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Valszeg így élnénk
2021. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Egy biztos: ez a kérdés nem jó kategóriában van.
2021. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Egyertelmuen jobb a technikai ujitasokkal.

Bar annak orulok, h fiatal felnott voltam nar, amikor bejottek ezek a dolgok.

2021. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ja... és ha nem lenne nyomda, akkor kézírással, és ha nem lennének latin betűink, akkor rovásírással...
2021. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Mikor gyerek voltam így éltem. Hiányzik.

Autóm is 20 éves, nem lenne baj, ha könyvből kéne főzni, meg füzetből, és menne a régi TV. Eljàrnék edzeni, kocsikàznék, tanulnék könyvből. Nem dőlne össze a világ. Legalább nem vinne el ennyi időt az internet, meg a telefonozàs, mint most. Tudom, egyéni döntés, de ma már minden kb online megy sajnos. Pedig én inkább kimegyek élőben színházba, meg elmegyek a moziba, és nem online fogom nézni ezeket, mert az szart nem ér. Home officeba sem mennék el, két hét után fejbe lőném magam, hogy nem kell kimennek a házból még dolgozni sem.

2021. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel a kedvenc kajáink receptjeit egy füzetbe írtuk. Nem mintha nem tudtuk volna elkészíteni, de akkor is egy szép szokásunk volt.
2021. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Feltalálnánk magunkat, de ez olyan, hogy aki akarja, az most is élhet így... Nem tiltották be a tv nézést, meg a rádió hallgatást, sőt, szakácskönyvet is vehetsz.

De nem véletlenül nem él így az emberek többsége. A net megkönnyíti az életünket, olcsóbb is, mint folyton ezerféle magazint venni, es gyorsabb, mint a tvben kivárni, hogy mikor megy az az adás ami épp érdekel.


Ráadásul 1-2 évtized múlva ez az időszak lesz nosztalgikus.

2021. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!