Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy személyt...

Hogy lehet egy személyt teljesen kiverni az elméből? Hogy ne jusson eszembe?

Figyelt kérdés
Nem szerelem, vagyis a személy egyáltalán nem. Régen történt már a volt párom csalt meg ezzel a nővel. Még mai napig mindig gondolok rá,illetve tudatalatt úgy akarok kinézni ahogyan ez a lány. Folyton belebotlom mindenhol a városban, nézem a közösségi medián is. Nem voltak együtt az akkori párommal ez a legrosszabb,hogy a szex miatt tettek engem teljesen tönkre. Próbálok figyelni nagyon a külsőmre,csinosnak, formásnak lenni de mégsem érzem azt, hogy valaha felérek hozzá külsőleg. Önbizalom hiányom van, évek óta ebben a pöcegödörben vagyok. Rengetegszer megfogadtam,hogy többet nem foglalkozom vele de sajnos nem megy

2022. jan. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdd azzal,hogy nem nézed a közösségi médian.
2022. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Vannak olyan nők akik csak ürítőzsáknak felelnek meg a férfiaknak, és vannak olyanok, akikben több van, akik kapcsolatra kellenek. Ez a nő csak az előbbi volt az exednek, míg te megfeleltél neki kapcsolatnak is. Ezzel nem az exedet akarom mentegetni, egy gerinctelen gyáva féreg aki nem zárja le a kapcsolatát tökösen, ha más kell neki. Ezzel csak azt akarom benned tudatosítani hogy jobb voltál annál a nőnél, az exed számára mindenképpen. Nem véletlenül veled volt párkapcsolatban és nem vele. Téged vállalt fel a környezete előtt, ő meg csak a mocskos kis titka volt, ennyi jutott a csajnak.

Egyrészt ezért se foglalkozz az üggyel, másrészt azért se, mert ez nem a jelened, hanem a múltad. Megváltoztatni nem tudod, emészteni magad felesleges miatta.

Ha más oldalról nézed a dolgokat, örülj hogy kiderült mielőtt összeházasodtatok volna, lettek volna gyerekeitek és még egy jó kis jelzáloghitel is összekötött volna titeket.

Ezek az emberek már rég kitakarodtak az életedből, örülj hogy megszabadultál tőlük.

A jövődet meg a lehetőségeidet pedig nem az határozza meg hogy egyszer megcsaltak, ettől nem leszel értéktelen, "levetett rongy". Egy görény megcsalt, egy másik pasi meg összetenné a két kezét ha megkaphatna.

2022. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo,lattad,hogy lefekudtek vagy csak feltetelezed?


Mert en a “szeretonek hitt szemdly” szerepkorebe kerultem egy lanynal. Pedig nekem nem jott be a pasija es en sem a pasijanak. Sot semelyik mas lannyal nem kezdett ki soha a pasija. Nem tudom,h otthon cukkolta-e velem vagy massal a csajt.


Erre utolag jottem ra a sztorimban. Ha kozben tudtam volna,akkor mondtam volna a csajnak,h a pasija nem csinal senkivel semmit. Sot akar le is tiltottam volna inkabb a messengerben. En nem akartam oket szetvalasztani.

En nagyon dogosnek es szepnek talaltam a csajt. Amikor talalkoztunk nehanyszor,en a csajt neztem ugy. Nekem o tetszett. A pasijaval nem tudtam volna szexet elkepzelni.



Szoval ezert kerdezem,hogy lattad oket szexelni vagy csokolozni? Vagy ezekrol kepen oket? Mert lehet,h csak odakepzeled a sztorit. Nem is csalt meg vele.

Sot ,lehet,h a csajnak Te tetszettel,nem a pasid.


Kerlek gondold ezt at.


Masik: Ne akarj mashoz hasonlitani. A sajat formadbol hozd ki a legjobbat.

2022. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm#2-es válaszoló, jól esett olvasni.


#3- bevallotta akkoriban a férfi, magamtól észre sem vettem sajnos

2022. jan. 5. 04:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha foglalkoznál önismerettel, pl. pszichoterápián. Ha kiskorodban nem alakult ki önbizalmad, ez az egyetlen gyógymód rá. Életed minden területén óriási javulás állhat be, olyanokon is, amiről nem gondolnád, hogy ezzel van összefüggésben.

Kísérletképp meg csinálhatsz olyat, hogy túltolod a rágondolást, kényszeríted magad, hogy egyre többet gondolj rá, egy idő után az agyad telítődik és elkezd menekülni a gondolatától.

2022. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Három év alatt annyit gondoltam rá,hogy szerintem 24 órából 18 ezzel telítette az elmém. Mennék én pszichoterápiára, pszichológushoz de nincs 250 km-es körzetben annyira eldugaszolt helyen élek. ☹️☹️☹️
2022. jan. 5. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg online nem tudsz keresni pszichológust? A Covid óta vannak ilyen skype-os foglalkozások.
2022. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!