Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember párt talál, akkor...

Ha az ember párt talál, akkor jobban szarik a környezetére?

Figyelt kérdés
Tapasztalom magam körül, hogy amint párja lesz valakinek, rögtön szarik a világra. De most nem arról beszélek, hogy kevesebb időt tölt a barátaival, hanem arról, hogy lecsökkennek a szociális képességei, tesz magasból a társadalmi felelősségvállalásra, és unott fapofával jár az utcákon.
2022. jan. 5. 23:52
1 2 3 4
 1/31 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
71%
Ez így van, nem hajt úgy szerintem mert már van valakije. Kevesebb új kontaktot teremt
2022. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömnek nemrég lett párja. Írtam neki facebookon szórakozásból valami nagy hülyeséget. Egy éve még simán lereagálta volna valami más hülyeséggel. Most pedig annyi volt a válasza, hogy "te beteg vagy".
2022. jan. 6. 00:01
 3/31 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
75%
Elkényelmesedett, vagy lehet átvette a párja stílusát
2022. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok nem párt találni, nehogy aztán belőlem is egy ilyen elknyelmesedett senkiházi váljon.
2022. jan. 6. 00:06
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Azt mondják, "megkomolyodnak" az emberek, de tényleg inkább csak uncsik lesznek...
2022. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
73%
Amikor az ember párt talál, rájön, hogy neki egyáltalán nem az számít, hogy hasznos tagja legyen a társadalomnak, hanem az, hogy boldog legyen. Magam is tartok tőle, hogy feladnám az álmaimat, ha párt találnék. (Persze ez engem akkor egyáltalán nem fog zavarni, de jelenleg nem akarok odáig süllyedni.)
2022. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
88%
Ohhh azért ennyire ne félj tőle. Ha a kapcsolatban nem túlságos erős jellemű a másik fél és nem próbálja a saját képére formálni a párját, akkor ugyan olyan marad az ember. És ez azért elég ritka, hogy valaki 180 fokot forduljon. A kapcsolatban az a jó, ha találsz egy ugyan olyan “hülyét” mint te és tudjátok egymást is szivatni/szórakoztatni a faszsagokkal.
2022. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#7

Az "elkényelmesedett" részre írtam, nem pedig az "átvette a párja stílusát" részre írtam azt, amit írtam.

2022. jan. 6. 00:16
 9/31 anonim ***** válasza:
56%
7: igen, de már csak egymást, otthon, és ennyi...
2022. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted valaki ettől senkiházi lesz mert megkomolyodik és párra talál, hát akkor lehet nem is náluk van a gond.
2022. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!