Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak?? Ilyenkor..?

Kerdesekkel teli kérdése:

Mit csinaljak?? Ilyenkor..?

Figyelt kérdés

A paromba meg mindig szerelmes egy csaj, akivel regebben kavart

Folyamatos uzenget neki, evek ota nem fogadja el, hogy nem vele van egyutt.

es furcsa dolgokat csinal, ugyanugy oltozkodik mar, mint en (de teljesen szettbe, azt a cipot, azzal a nadraggal, felsoresszel taskaval, mindent ugyanugy lemasol)

A kozossegimedian reprodukalja a kepeim, mindent ugyanugy

poz, szog, testtartas, mimika, minden..

Ma pedig elkuldtek nekem egy kepet, amin lattam, hogy az egyedi tetovalasom (mivel fedotetovalas, igy nekem terveztek)

megcsinaltatta, ugyanugy, ugyanoda, ahova en is varrattam a mintat..

mindenben ram akar hasonlitani, es ez mar megijeszt

6evvel idosebb tolem, engem gyerekesnek tart, akkor ez mi?

hulyeseg, ha beszelni akarok vele minderrol?

ez mar sok(k)



2022. jan. 9. 19:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem beszeltem vele eddig egyszer sem, probaltam nem foglalkozni ezekkel az akcioival, de ez az utolso huzas betette a vegso dofest, ezert gondoltam arra, hogy el kellene beszelgetnem a fejevel, hogy kapjon eszbe, mert amiket mar muvel az beteges
2022. jan. 10. 16:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor annal jobban rad lesz kattanva, ha beszelsz vele. Nincs logika, erzesek vannak. Meg jobban meg lesz sertve, meg jobban akarja az elvesztett cukorkat. Igazabol addig jo, amig csak ezekkel foglalja el magat. Vigyazni kell, es hagyni a rogeszmeje kielegiteset. Magyarorszagrol beszelunk, nem tudsz tenni semmit, de amit neki szansz, az a visszajara sulne el.
2022. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha beszélnél vele, semmit sem értene belőle. Rögeszmés beteg.

Nem a te feladatod lekoptatni, hanem a párodé.

Nálad sem kerek minden, hogy világosan leírják, hogy zárd ki minden kommunikációs csatornából, de te visszakérdezel, hogy : “akkor ne beszéljek vele?”.

NE, ha jót akarsz magadnak, akkor ne.

Törölni, letiltani, utcán keresztül nézni rajta.

2022. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!