Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kávéillatos jó reggelt! Ki...

Kávéillatos jó reggelt! Ki mivel fogja eltölteni a mai napját?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
te valami öregember lehetsz. hat mi ez a koszones es kerdes?
2022. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
:DD Nem vagyok öregember.
2022. jan. 30. 09:13
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Jó reggelt!

Én a héten iszonyatosan elfaradtam, ugyhogy már vagy fél órája próbálom rávenni magam arra, hogy kikeljek az ágyból….

Az elmúlt egy hónapban nagyon kevés időm és energiám volt ilyesmire, úgyhogy ma ràm egy alapos rendrakás és egy alapos takarítás vár. Mosni is szeretnék még egy adagot. Illetve van egy kutyàm is, labrador, 10,5 éves. Vele általában nagyokat sétálunk, hogy ki tudja futkosni magàt, de ma azt hiszem, csak pórázon fogunk sétálni amennyit feltètlen fontos…. (Iszonyat szél fúj plusz nagyon esik).


Te mit tervezel mára, Kérdező?

2022. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13-as. Hát igazából nem sokat, pihenek kicsit, aztán rendet rakok én is magam körül, később lehet nekiállok szelektálni a ruhás szekrényben, ráférne eléggé, utána porszívózok, cicával foglalkozom, játszok vele kicsit, majd délután/este fele nem boldogan, de készülődök a hétfőre.:D
2022. jan. 30. 09:53
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

#9 vagyok. Túra törölve az ordenáré szél miatt :'D

Egész napos pihenés akkor. Kellemes napot nektek!

2022. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

A kávé illat megvolt.

Főzök, takarítok,mosok,tanulok a gyerekkel, vásárolni kell.

Remélem a szél nem viszi el a tetőt

Fejfájással és izomfájdalommal keltem úgyhogy túl szeretném élni a napot

2022. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinézek, hátha a szél nekem fúj egy normális nőt 😀
2022. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
Az 1000 darabos puzzle-omat folytatom, most a Lofoten-szigetek eszaki fennyel. Aztan a ferjemmel a napi 10ezer meterunket lerojuk az angol tanyavilagban. Sajnos a vilagjarvany ota eselye nincs, hogy hajnali 3 elott elaludjak, igy a lengyel krimisorozatot folytatom, es utana podcastokkal az 1000 darabos puzzle.
2022. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!