Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reggel ébredés után azonnal...

Reggel ébredés után azonnal válaszoltok az ismerőseiteknek messengeren azoknak akik írtak, vagy csak később?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ,hogy mit írtak. Értesítési sávban fent megnézem és mérlegelek, hogy s.o.s, vagy ráér kicsit.
2022. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem.Tököm se fog kora reggel mások hülyeségeivel foglalkozni.Zuhany,kávé (vagy energia ital,ami épp van),reggeli,aztán kutya séta alatt/után már megnézegetem.Ha valami nagyon fontos vagy életbe vágó úgyse messengeren fognak írni,hanem hívogatnak.
2022. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
a kávém előtt masszívan bunkó vagyok, ha anyám/öcsém/legjobb barátom ír, azt megnézem, mert akár fontos is lehet, de választ először kávé után kapnak. kivéve persze ha tényleg gáz van. akkor azonnal, de az elég ritka. mindenki más várja ki a sorát. első a kávé. (de én lakótársaimnak is max köszönök, ha a kávégép előtt szembejönnek. de tudják hoyg addig nem is érdemes csevegni próbálni)
2022. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenki ráér, minden esetben magammal kezdem a napot
2022. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írogatok életem regényéről messengeren.

Ha valami fontos, időpont, telefonszám, vagy ilyesmi, azt meg lehet írni egy mondatban és 2 szóval lehet rá válaszolni.

A többire ott a telefon, vagy a személyes találkozás.

2022. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Szorgalmi időszakban olyan kicentizett a reggeli rutinom, hogy nem lenne rá időm, de általában buszon írogatok vissza, suliba menet.

Nem szorgalmi időszakban is csak a reggelim vagy a kávém után teszem. Ha nagyon fontos dologról van szó, úgyis hívnak, vagy SMS-t írnak.

2022. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem Messengeren élem az életem, csak vicces videókat küldözgetünk, azok meg ráérnek.
2022. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére nem tartom a kapcsolatot senkivel sem, így nincs is kivel-miről csacsogni.
2022. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Kényelmes békés napkezdés sokkal fontosabb. Ha látom is hogy írtak, általában már nappali ügyintézős időmben írok vissza, miután megittam a reggeli kávémat.
2022. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!