Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ismerősödről kiderülne,...

Ha az ismerősödről kiderülne, hogy laposföldhívő lett akkor megszakítanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy aki ennyire buta, hogy ilyenben hinni tud mint a laposföld, az már nem ciki, hanem veszélyes.
2022. febr. 7. 03:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy buta, meg lehet jo ember. Egyebkent sem erdekel a hitbeli meggyozodese, ha nem bunko es nem akar borsot torni az orrom ala. Legfeljebb nem a Fold alakjarol, hanem az idojarasrol vagy a tulipanok szepsegerol beszelgetunk.
2022. febr. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elfogadnám, hogy ő ilyen és kerülném a témát. Attól, hogy ebben hisz meg ugyan az az ember akivel szívesen töltöm az időmet. Plusz odáig már rég eljutottam hogy felfogásról felesleges vitatkozni.
2022. febr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mert veszélyes vele bármit is csinálni. Ehhez már olyan szintű elmeferdeség kell, amiből bármi más is következhet.
2022. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akarja rám erőltetni a hitét. Attól még lehet vki jó ember, hogy olyasmikben hisz, amiben én nem. Pl vallásos, elhiszi amiket a politikusok mondanak, szereti a focit, vagy a rap "zenét". Ezekről nem fogunk jókat beszélgetni, de más dolgokról még lehet.
2022. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megmondanám neki hogy hülye ha elhiszi, meg is próbálnám elmagyarázni hogy miért, de ha nem sikerül akkor sem szakítanám meg a kapcsolatot. Ahogy előttem is írták, attól hogy ilyen hülyeséget bekajált még nem lesz rossz ember, sőt buta sem, mert lehet másban meg tök okos.
2022. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó barátom, nem csak ismeretségi szinten vagyok vele, akkor nem szakítanám meg a kapcsolatot, csak nem beszélgetnék vele ezekről. Flúgosnak flúgos, de tisztáznám vele, hogy engem ne zaklasson ezekkel a marhaságokkal :)
2022. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom veszélyes konteónak, sok másik konteóval ellentétben ezzel a hülyeségével nem árt senkinek, szóval nem, nem szakítanám meg a kapcsolatot. Simán csak kerülném a témát és szintén tisztáznám vele, hogy ezzel ne zaklasson.
2022. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Es ha se nem gomb, sem nem lapos korong ... hanem kocka? :)


[link]

2022. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Van. Nem szeretem, ha találkozunk, bár ezt nem.hozta fel nekem, de az oltasos konteokat igen, és lebeszel, holott én senkinek se szabim meg mi lenne jó elfogadott amit gondol, nem győzködni semmiben, meghallgatom és kész, és utalom, ha velem ezt csinálják, nem tudok mit kezdeni vele, csak ki akarom zárni
2022. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Titokban lenézném, amiért ostoba, és ez megmérgezné a kapcsolatot.
2022. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!