Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hogyan alakult a február...

Kinek hogyan alakult a február első fele ebben az évben?

Figyelt kérdés
Mivel 28 napos ez a hónap, értelemszerűen 14.-dikén éjfélkor lejárt az első fele...

2022. febr. 16. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Egészségügyi problémák, pénztelenség, magány mesterfokon! Nem tudom, mi van még ennél lejjebb, ahol most tengődök, csak abban vagyok biztos, hogy megtapasztalom...
2022. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: bizakodjunk, hogy valamilyen módon csak jobbra fordulnak a dolgok! (Online orvosok között például hátha akad valaki, aki csak megnyugtat az egészségeddel kapcsolatban - már az is fél gyógyulás lehet!)


Pénztelenséggel kapcsolatban az a jó hírem van, hogy HIHETETLENÜL SOK HELYEN várnak munkaerőt (én éppen ma voltam olyan interjún, ahol azt sem tudta a felvételis, hogyan segítsen a helyzetemen másképpen - mármint azon kívül, hogy mégsem tudnak foglalkoztatni a lassúságom miatt.) Azt mondta, az érdekemben szólni fog ismerősi körben.


Magány? Az egyházban nagyon nagy be- és elfogadásra találtam. Most már hosszú évek óta és ez szinte töretlen tapasztalat. Tudom, eléggé vallásellenes ez az oldal, de én általában annyira szerencsés kapcsolatokat alakítok ki, hogy nem érzek semmiféle magányt emiatt...


Szóval ne keseredj el a látszólagos kilátástalanság CSAK ÁTMENETI ÁLLAPOT! Nem fog örökké tartani...

2022. febr. 16. 22:32
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hét nekem szabi, az előző hetek full leterhelten, kisebb veszekedéssel a munkahelyen, de úgy néz ki, hogy valami változás körvonalazódik. Magánéletben meg 0, semmi változás. (F)
2022. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%

Elkezdődött a félév az egyetemen, szóval próbálok visszaszokni arra, hogy emberek között vagyok és vannak időkorlátok.

Illetve igyekszem ismerkedni lányokkal, egyenlőre nem sok sikerrel...

2022. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: ha pozitív a munkahelyi változás, akkor annak őszintén örülök! :) Ha negatív, akkor meg lesz jobb.


A magánéletem nekem sem változik - szingli maradok mindörökre. Nem hinném, hogy nő létemre ez valaha változni fog. A baráti kapcsolataim viszont gyógyírt jelentenek minden rossz pillanatomban.


4-es válaszoló: sok sikert a tanulmányok kielégítő szintű befejezéséhez! :) A magánélet is előbb-utóbb biztosan fog sikerülni. (Legtöbbször akkor lesz ott a lehetőség, amikor már nem is gondolja az ember.)


Nekem is majdnem így sikerült egy TÉNYLEG IGAZI párkapcsolat - csak nagyon riasztóak voltak számomra a másik fél mély érzelmei...

2022. febr. 16. 23:11
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

:) Én csak azért írok mert az a kedves kérdező vagy akinek van mindenkihez pár jó szava. :) Több ilyen ember kéne.

Amúgy én írtam két korábbi kérdésedhez is sajna elég borús dolgokat, de most nem szeretnék ilyesmit.

Szóval igazából 15-én betöltöttem a 29-et, végre sikerült ismét írnom egy verset, igaz az én szokásos komor stílusomban, de legalább volt annyi érzés, hogy picit alkottam. Most még tervben van annyi, hogy mivel csak digitálisan illetve egy honlapra beküldve vannak meg a verseim, hogy kiírom őket egy füzetbe. Tudom enm divat, de csak úgy jól esne.

2022. febr. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdődött az egyetem utolsó féléve, tegnap óta nincs munkám, a magánéletem romokban.


31/N

2022. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló: köszönöm szépen a pozitív észrevételt! :)


Régebben én is írtam verseket, irodalmi alkotásokat - ez volt a legkedvesebb hobbim. Sajnos nem küldtem el őket sehova, nem hittem abban, hogy esetleg komolyabban tehetséges lehetek.


Attól változott jó irányba a személyiségem, hogy megismertem egy egyházi lelkigondozót és akkoriban (2010 és 2014 közötti időszak) végtelenül nagy türelemmel és odaadással figyelt rám és imádkozott értem.


Ez pedig olyan hatással volt rám, hogy ezeket a megtapasztalásokat mindenképpen tovább szerettem volna adni valakinek, esetleg többekek. És ez lett belőle, íme...


Ui: kb. 10 perce ébredtem. Még van egy órácskám kb. azután elfoglalt leszek. Gépezésen túli szociális élet.

2022. febr. 17. 07:10
 9/28 anonim ***** válasza:
Poet.hu oldalra szoktam én beküldeni, én se tartom magam tehetségesnek, és úgy gondolom a verseim hangulata sem könnyen befogadható, de olyan miért is ne alapon szoktam beküldeni, hátha van akinek tetszik. Írnám, hogy megmutatom, de nem akarom nyilvánosan kitenni, privátot meg nem szeretnék írni, pedig gondoltam rá már korábban is, hogy kellemes beszélgetőpartner lehetsz, de egyrészt nem akarom úgymond a jó szándékodat kihasználni és esetleg akaratomon kívül " lelki szemetesládaként " kezelni. - Ezért nem is akarok negatív érzéseket leírni, korábbi kérdésnél írtam, kár rá több szó, ne rontsam a hangulatot. Illetve illetlennek is tartom csak úgy ráírni valakire.
2022. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nem baj, egyház kapcsán pár sort írnék. Csak úgy érdekességként, remélem belefér még a kérdésbe, hogy miként telt a hónap. Faluban élek, igazából nem vagyok annyira vallásos, de szoktam segíteni plébánián meg templomban, jobban ilyen mindenes dolgokban, vízvezeték szereléstől kezdve, a harang olajozásáig, ami éppen adódik.

Decemberben mindig készül Betlehem aztán oda már szerintem 20 éve legalább mindig megyek segíteni, nos pont most februárban bontottuk el azt is. Elvileg ugye valamilyen időponthoz kötődik, a két fát is ilyenkor bontjuk el templomban. Igazából csak apró érdekesség, csak eszembe jutott, hogy februárban még ez történt. :)

2022. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!