Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki ilyen zenei klipben...

Ha valaki ilyen zenei klipben vállal “színésznői” szerepet, az szerinted rosszabb vagy jobb mint hogyha ténylegesen prostituált lenne?

Figyelt kérdés

Egy átlag lakásos prostituált ma Magyarországon, az elküldi azokat a férfiakat akik így viszonyulnak a nőkhöz és ezt hangoztatják.


Ilyen értelemben, a klipben szereplő hölgyekben szerintetek sincs még csak annyi tartás sem mint egy prostiban?

Mert nekem ez a véleményem.


Én egy prostituáltra inkább tudok nőként tekinteni, mint olyan lányokra akik elmennek (gondolom pénzért) egy klipbe “jócsajnak” hogy ott a “menőcsávók” ilyen szinten degradálják Őket.


[link]


És Ti mit gondoltok?



2022. febr. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül kap szövegkönyvet a táncoslány egy castingon. Amikor folyik a forgatás erős jellemnek kell lennie ahhoz, hogy azt tudja mondani, hogy ő ilyenben nem vesz részt + lehet addigra már szerződése is van. Ez a szöveg inkább a szövegírót minősíti és azokat, akik hallgatják. Mostanában divatos lett egy szám milyenségét a nézettség alapján megítélni. Azt sem tartom kizártnak, hogy azok a márketing figurák, akik ezt a szöveget összehegesztették, tudatosan a botrány miatt írták meg, mert a botrány sok kattintással jár.
2022. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valszeg tényleg a megbotránkoztatásra utaztak, hiszen Valentin napon lett publikálva a klip…


Viszont nőként, hogyha nem tudnám a szöveget és leforgatnánk és utána derülne ki, hogy ilyen szöveg megy alatta, akkor levetetném… Valahogy biztos meg lehetne oldani, még szerződés ellenében is, hiszen az nonszensz hogy ilyeneket mondanak miközben közelről mutatják az arcképüket.


Vagy ha már úgyis szeretek szerepelni, akkor készítenék valami videót arról, hogy mekkora patkányság volt hogy nem szóltak szövegről és túlképpen átvertek…

2022. febr. 20. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze az is lehet, hogy egy ismertebb előadó klipjében szerepelni fontosabb ezeknek a lányoknak és büszkék erre.
2022. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a klippet, csak elolvastad a szöveget.

Nem tudom, kinek mi, de nekem ez a szöveg nem azt az életérzést sugallja, hogy "micsoda pasi vagyok, bárkit megkapok".


Inkább egy vallomás, hogy az illető valamiért nem tud nőkhöz kötődni, nőkkel érzelmi kapcsolatot kialakítani, ezért csak sodródik.

Ezért a széttört szív duma.


Sok ilyen férfi van.


Sok ilyen nő is van, ők azok, akik szintén nem tudnak kötődni, vagy elérni, hogy a másik lehetséges társként tekintsen rájuk.

Ők azok, akik pont ezért hamar ágyba bújnak férfiakkal, és negerősítik a férfit abban, hogy:"minden nő kva"

Mivel a két csoport zsák a foltját módjára találja meg a másikat, ez a két csoport hasonló rossz véleménnyel van a másikról, és meg van győződve, hogy az általa tapasztaltak a teljes ellenkező nemre kivetíthetőek.

Farkába harapó kígyó..


Egyébként a verbális lealacsonyítás mindkét nemnél gyakori pl. szakítás után, mert így talán kevésbé fáj. De általában nagyon átlátszó.


Szóval ez számomra egy szomorú, fájdalmas, "elveszett fiú" duma.

Számomra az üzenet az, hogy "engem nem lehet szeretni, mert elmarok magamtól mindenkit."


De hogy a kérdésre is reagáljak, nagyobb hírességek klippforgatásairól hallani, hogy a szereplők nem tudják mi a dal, és a sok helyszín, meg részlet miatt kitalálni se tudják miről fog szólni a dal.



Példa erre Taylor Swift:End Game klippje,ahol a táncosoknak egy kattogó hangra kellett táncolniuk, ami a dal ritmusát utanozta, de az eredeti dalnak még csak a zenei részét se hallották a klipp megjelenéséig.


A szerződések pedig sokszor úgy íródnak meg, hogy a szereplő még csak csúnyát se mondhasson, hacsak nem akar fizetni. Aki pedig ilyen klipben vállal szerepet, az valószínűleg nem tud súlyos pénzeket fizetni.

Sakk matt.

2022. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes megjegyzés, hogy a gádzsi szó egy népcsoport sajátja, szerintem minden, csak nem menő.
2022. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!