Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez depi vagy micsoda?

Ez depi vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Semmihez nincs kedvem, akármit akarok lefagy az agyam nem tudok semmit csinálni.

Hétvégém úgy telik hogy szombatot szinte átalszom mert úgy lefáradok egy hét alatt, vasárnap meg eszek és netezek, filmeket és sportokat nézek meg hasonlók.

Nem tudom ellátni a feladataim úgy érzem. Mindentől frusztrált leszek, aztán nem érdekel. Már azt tervezem hogy jövő héten mikor lesz könnyű napom vagy mikor leszek szabad, meg hogy mikor lesz már megint péntek. Kilátástalannak, szerencsétlennek és kiégettnek érzem magam. Hozzátenném hogy fiatal vagyok.


2022. márc. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy depis.

Miota van ez igy? Lehet nem szoktal hozza egyhamar

2022. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 éve, volt rosszabb is pl fel sem keltem egész nap, be sem jártam, csak voltam
2022. márc. 6. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

👋 Helló


Ugyanez:)

Alszol normálisan? Nem Horkolsz esetleg? Nekem azt mondtak,hogy az okozhatja meg a stressz.

2022. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aludnék normálisan ha nem kéne hajnalban kelnem. Nem horkolok.
2022. márc. 6. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nézegetem már a neten az akciós koporsót,mint a skótok...

Nyugi...

Nem vagy egyedül.

2022. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!