Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A túlsúlyos lányok nem érzékel...

A túlsúlyos lányok nem érzékelik hogy nincs modell alkatuk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova tenni amikor 20-30kg túlsúllyal is harisnyában mutogatja valaki a lábait meg felül is csak egy rövid felső van rajta. Ez olyan mintha a 60 kilós fiúk feszítenének átlétában hogy milyen izmosak.
2022. márc. 6. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért öltözködnek így, mert így érzik jól magukat, ettől lesznek boldogok. Nem azért csinálják hogy ilyen parasztoknak mint te megfeleljenek :)
2022. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Téged miért zavar ez? Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Senkinek sincs joga megszólni másokat, hogy elhízottak vagy sem, milyen ruha van rajtuk. Mikor léptek már túl már azon, hogy másokat kritizáljatok?

Mondom ezt úgy, hogy 160cm/ 57 kilós vagyok.. ( csak azért írtam, hogy ne hidd azt, hogy kövér vagyok, és azért vagyok kiakadva.

2022. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

#1

Tévedsz. Azért öltözködnek így, mert nincs reális önképük, különben nem jönnek azt, hogy ugyanaz a ruha rajtuk is jól mutat, mint egy 30 kg-val könnyebb és vékonyabb társukon.


Így csak közröhej tárgyává válnak, és mivel senki nem meri nekik megmondani az igazat, meghát úgyis csak szerződés lenne belőle, ezért ők úgy gondolják, hogy teljesen oké, ahogy öltözködnek.

2022. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Jav. nem hinnék azt, hogy...
2022. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Jav. sértődés lenne .


(Telefon automata korrektor)

2022. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
2 óriási hiba van az életben, nőknek a súlyát kritizálni, férfiaknak a farkát...isten erre sem gondolt.
2022. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

#3

És ha nem azért hordják, hogy jól mutasson? Nem minden csak arról szól, hogy mások mit gondolnak.

Az, hogy közröhej tárgyává válnak mert a társadalmunk tele van elítélő emberekkel pedig nem a molett nők hibája :)


"ezért ők úgy gondolják, hogy teljesen oké, ahogy öltözködnek."

Neked ártottak a molett nők, hogy nem tartod őket okénak? Inkább foglalkozhatnál néha a saját dolgoddal, ahelyett hogy "számodra nem oké" nőket kritizálnál...

2022. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

#7

Figyelj, leírtam a véleményemet.

Felőlem hordják csak a picsagyatyát a nagy zsíros narancsbőrös seggükön, lógjon csak ki a hurkájuk a crop topból, nem engem fognak a hátam mögött kiröhögni.

2022. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi a baj kérdező féltékeny vagy a husisabb nőkre?

Lenyulták a pasidat is talán vagy mi?

2022. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

3 féle túlsúlyos lány van. Az egyik nem öltözködik így, a túlsúlya miatt. A másik kettő olyan szempontból különbözik, hogy van az, aki aránytalanul túlsúlyos, pl vékony a lába, de a teste nagy és a vékony (de zsíros) lábán felmegy a kisebb méretű ruhadarab, a többi részét meg valahogy belefeszíti. Nekik nem áll jól ez a fajta öltözködés.

A másik típus arányos testalkatú a túlsúlyával együtt és sokaknak tetszik az ilyen. Ők valószínűleg direkt öltözködnek így, azért, amiért a vékony lányok is.

2022. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!