Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hibás vagyok? Időpontkérdés!?

Hibás vagyok? Időpontkérdés!?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy szombaton találkozunk kettőkor. Péntek délután írt 2 smst, hogy át tudjuk-e rakni szombat reggel 9re, mert neki jobb lenne, jó e nekem is. Ki voltam kapcsolva, nem láttam. Másnap elindultam a találkozóra, út közben láttam, hogy írt. Felhívtam, azt mondta, mivel nem reagáltam az smsekre, nem tudta, hogy megyek-e kettőre(nem is azt írta, hanem, hogy át tudjuk e rakni korábbra!) mással szervezett programot kettőre.


Szerintem nem vagyok hibás, ha lemondta volna, akkor tök oké, de így, hogy mást szervezett helyettem, így szerintem nem. Abban maradtunk hogy szombat kettő, ő akart variálni, majd törölte az időpontot, mert nem tudta velem korábbra rakni?


2022. márc. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem rossz kategóriában van a kérdésed, viszont én pipa lennék rá a helyedben. 😅 Attól függ, hogy milyen szolgáltatás.
2022. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyerek különóra.


Ő volt mérges és csalódott, ki is fejtette, hogy ez nekem nem fontos, mert nem tud elérni, hogy átrakjuk(??), és én is mérges voltam, mert az utolsó infója az volt, hogy megyek szombaton, addig nem tudott elérni, akkor ahhoz kellene tartania magát szerintem, amit megbeszéltünk.. az a logikus, ha azt feltételezi, hogy megyek szombaton, ha megbeszéltük, nem?


Úgy érzem nem hibáztam, mégis lelkiismeretfurdalásom van.

2022. márc. 12. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Szerintem nem volt jogos a részéről ez, hogy mást tett be helyetted! Neked csupán annyi a "bűnöd", hogy nem voltál elérhető, amikor ő el akart hívni, viszont ha betett helyetted valakit, akkor a minimum az, hogy legalább egy smst ír, hogy mivel nem ért el, így betette a másikat, ne indulj el, találtok más időpontot. De mivel ez sem történt meg, így nem jogos a felháborodása. Első voltam
2022. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ki az, akinek több mint egy napig ki van kapcsolva a telefonja?
2022. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha péntek délutántól szombat délután kettőig nem vagy képes neki odaböfögni egy választ, ne csodálkozz, ha szervez más programot. Le lehet pontozni, attól függetlenül igazam van. Meg eleve, kikapcsolt telefon? Ugyan már... Biztos nem volt töltő, mi?
2022. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a másik félnek van igaza, ennyi erővel minek neked telefon?
2022. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!