Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örültök, hogy a létező legborz...

Örültök, hogy a létező legborzalmasabb, leggusztustalanabb, legszörnyűbb évszaknak, a télnek vége?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nekem az a kedvencem. Most depizek szeptemberig. 😓😓😓
2022. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem. egyre rosszabb a kedvem, mert hamarosan beköszönt a legborzalmasabb, leggusztustalanabb, legszörnyűbb évszak, a nyár
2022. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Igen!!
2022. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

nagyon örülök.

már hiányoznak a szúnyogok, meg az hogy elégjek, mikor kilepek a lakásból

2022. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Az ősz és a tél a kedvencem, úgyhogy nem örülök. Gyűlölöm a tavaszt és a nyarat.
2022. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Girlll3 ***** válasza:
89%
Nem is volt tél. Semmi hó nem volt. Gyerekkoromban volt és nagyon szép tud lenni. Szóval nem örülök. A tavasz viszont gyönyörű és szép az idő. Viszont ezek a mostani nyarak meg borzasztóan forróak. Szóval... Inkább tél lenne hóval, mint ez a döglesztő nyár, ami majd jön.
2022. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

A tavasznak nagyon-nagyon örülök!


Ellenben a nyarat nem várom, nem bírom a meleget, leesik a vérnyomásom, rosszul vagyok. Nem alkalmas a 30 fok vagy annál melegebb városnézésre, kerékpártúrára, túrára, állatkertnézésre. Vagyis ezeket csinálhatja az ember, de jóval hamarabb fárad, nehezebben bírja a szervezete és több liter vizet kell cipelni.

2022. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Igeeen.
2022. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Milyen télnek? Nem volt se hideg, se hó, sőt, még eső sem, most is ropog a talpam alatt a kiszáradt kerti talaj, minden növény haldoklik benne. A meteorológiai mérések kezdete óta nem volt ilyen enyhe telünk. Télimádó vagyok, örömtáncot lejtenék, ha egyszer végre újra olyan "gusztustalan", "borzalmas" és "szörnyű" lenne az idő, amilyennek beállítod. -10 fok, húsz centi hó, haraphatóan friss levegő. Te megtarthatod a negyvenfokos, döglesztő nyarat, nekem nem kell.
2022. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Én örülök, hogy vége.


Nem várom a 40+ fokos nyarat sem, viszont az átmeneti tavasz-őszi időszak teljesen jó. Ilyenkor a legjobb kirándulni, túrázni, hosszúak a nappalok.


Alapból nem szeretem ezt a 0 fok körüli időt.


A nyári meleggel én sem vagyok kibékülve. Érdekes mert például erdőben túrázni szeretek még ha szakad is rólam a víz. De a városi, bent ülős melegtől rosszul vagyok, nem bírja a szervezetem, szívem, vérnyomásom.


Szerencsére eddig szinte mindenhol volt klíma, irodában, kocsiban, otthon. Azzal tökmindegy hágy fok van kint.


Nyilván idealizálni sem kell a telet sem a haraphatóan friss levegő meg friss hó is addig tart amíg nem lesz minden vagy jégpáncél vagy latyakos szar, meg le nem ül az összes városra, településre a szmog.

2022. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!