Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz vagyok ha félek a kapcsola...

Gáz vagyok ha félek a kapcsolatoktól 20 évesen?

Figyelt kérdés
Voltam már kapcsolatban de mindig rosszul végződött. De sajnos leginkább a családi hátterem miatt vagyok ilyen helyzetben a szüleim házasságàt látva. Jön egy bulis kavarás, tetszik is a fiú, de egyszerűen pár randinál nem tudok tovább lépni, mert félek hogy velem is ugyanaz fog történni mint édesanyámmal...

2022. ápr. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
En 34 évesen is félek tőlük!!!
2022. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
36, nyertem.
2022. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen vagyok így.
2022. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En 28 eve egyedül vagyok, szóval nekem meg rosszabb
2022. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg egész egyszerűen nem szeretnék semmilyen kapcsolatot. Nem akarok kompromisszumokat kötni, és nem szeretném "megosztani" az életem/dolgaimat senkivel.


30F

2022. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 1Léna ***** válasza:

Nem veled van baj hanem az emberek szabadosságával.

Igen nehéz megtalálni azt a társat aki szeretetével téged akar boldoggá tenni a közös életetek nehézségeiben is. Fel kell készülnöd egy ilyen kapcsolatra. El kell fogadnod magad a saját adottságaiddal. Ismerned kell a saját értékeidet, sőt ki kell bontakoztatni, gyakorolni kell ezeket. (Nem, nem szex) Képessé kell válnod arra, hogy a másik személyt az előzökben leírtakhoz hasonlóan megismerd. A bulizás nem ad teljes képet. Nem derül ki, hogy hasonló e az értékrendetek, a jövőről alkotott képetek.

Ami a szüleid kapcsolatában rossz volt az lehet tanulság számodra. A fiú élettapasztalatával együtt tervezhettek egy közös saját életet. A szeretet mellett nagyon fontos egy kapcsolatban a párbeszéd. Senki sem gondolatolvasó ezért mi se várjuk el ezt egy fiútól se. Persze ez fordítva is igaz.

A kapcsolatteremtést gyakorolni kell, úgy szerzünk benbe jártasságot.

BÁTORSÁG! KITARTÁS! AKI KERES AZ TALÁL HOZZÁ ILLŐ TÁRSAT.

2022. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jendra válasza:
a lazaság egy tudatos magatartás,,,- félni nem kell !!!! - mert ha tullép a tiszteleten (nem vak erkölcsösséget értek alatta )le lehet épiteni,,de fafejünek sem kell lenni,,,
2022. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!