Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A futár volt a hibás ebbe a...

A futár volt a hibás ebbe a történetbe vagy én?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot,a futár amikor hívott már a hangján hallani lehetett hogy ideges valami miatt,csak annyit mondott hogy csomagot viszek,nem koszont..en igen,mondtam neki hogy rendben hozhatja itthon vagyok


Felis hozta kézbe a 5.emeletre,(nincs liftunk)

Picibabával vagyok itthon nem tudtam rogton ajtot nyitni pont tettem le aludni,persze hosszába nyomta a csengőnket, (ahogy az ajtóhoz érkezett rogton nyomta nem várt 1 percet sem )felis ebredt rogton a pici es orditott..

Kártyával szerettem volna fizetni de a terminál valamiért nem csatlakozott a hálózathoz igy nem tudtam.

Gyorsan megneztem lenne e itthon annyi penzem 65 ezer ft szerencsere volt itthon de a csomag 65,593Ft volt

Egy ezrest meg találtam pluszba itthon de nem akartam +400Ft borravalót adni mert a stílusa miatt nem érdemli meg ugy dontottem

Igy tovabb kutakodtam es kiapróztam 600 ft ot 10,20,50,5 Ft osokkal

Ez kb egy marék apró lett

(Az apró kiszámolása kb 1 percembe telt,nem tobbe!)


És a kezébe akartam adni


Ram nezett és kozolte hogy ezt most komolyan gondoltam??

Mondtam hogy igen?


Kartotta a markát es odaadtam


Szó nélkül szinte sértodotten elszaladt,nem mondott semmit,a csomagom at se adta csak ugy otthagyta az ajtom előtt 1 méterre így még mehettem ki érte


2022. ápr. 13. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Futár volt a hibás
Én voltam a hibás
60 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
41%

lol!

Nem te voltál a kretén.

2022. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg te

.....

2022. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
67%
Mivel már amúgy sem tudtál rögtön ajtót nyitni, én odaadtam volna az ezrest, hogy tudjon haladni...
2022. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
63%

Egy paraszt volt.


Eleve csoda, hogy volt ennyi kpd.

2022. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%
Én adtam volna neki borravalót,mert felhozta az 5.-re. Ha legközelebb jön,már kedvesebb lenne,mert megjegyzik. Mindenkinek lehet sz.r napja, nem mindig sikerül leplezni,emberek vagyunk. Gondold el,neki naponta hány emberhez kell alkalnazkodni,hányan variálnak,vergődnek etc.de mellé vigye ki időre a cuccokat mert kib..szák. Kis tolerancia belefér szerintem.
2022. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az utolsóval...
2022. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
63%
És csodálkoznak az emberek ha bunkó a futár....
2022. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha már felcipelte neked az 5.re odaadhattad volna azt a nyavajás 400 forintot. Megtehette volna hogy mondja gyere le. Sok futár csak plusz pénz ellenében cipeli fel a csomagot
2022. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt 65 ezernél belefér szerintem 400 borravaló, főleg, ha az ötödiken laktok.

Másrészt hozzám is jött már olyan futár, aki miatt rászoktam, hogy vagy kártyával fizessek vagy kiszámoljam a kp-t:(

2022. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%

Mármint milyen hibáról beszélünk?

Arról, hogy szopattad 1 percig 400 forint miatt?

2022. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!