Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek olyan hölgyek ,akik...

Léteznek olyan hölgyek ,akik kifejezetten utálják a nyarat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, jelen. Gyerekkoromtól kezdve gyűlölöm a nyarat, én kb. 23 fokig vagyok jól, utána minden bajom van. Néha irigylem azokat, akik jól bírják a 40 fokos, párás meleget is. Én nyáron csak a túlélésre játszom, klímás irodától a klímás lakásig kell kibírni.
2022. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de ez miért felnőtt párkapcsolatok témakör?
2022. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem nőként, de akkor ezek szerintem nem csak én tartom egy 3 havi kínzásnak a nyarat. Közhely a "régen minden jobb volt", de emlékszem gyerekkoromban a "+30 az már ritka magas!" értékekre, ami mára teljesen általános és lassan a "+40" se lesz ritkaság. Napon még rosszabb.


Mindegy, a Föld nemsokára elpusztul ilyen téren, lásd azt az időjárást, ami most Indiában és Pakisztánban tarol, és ez még lesz rosszabb is. Nem tudom mi a maximum amit az ember eltud viselni, de úgy olvastam, hogy a 40 fok is határeset már, és talán az 50 az ami mindenkit kinyír rövidebb idő alatt. Csak elérjük azt is. Virtusból!

2022. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem utálnám, de amióta banya gőzös lettem, azóta sokkal nehezebben viselem. Kb. 25-26 fok az, amiben még úgy ahogy el vagyok. Ettől melegebben már szakad rólam a víz.
2022. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
igen vannak...
2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
89%
Naná. 25 fok fölött már kényelmetlen, 30 fölött rosszul vagyok, 35-40 környékén már a puszta létezésem is teljesítmény.
2022. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Esznek a bogarak, kifolyik a szemem a naptól és ragadok az 50 faktoros naptejtől, amivel 3 óránként át kell kennem magam, ha nem vonulok fedezékbe. A hajam pedig csak kontyban tudom elviselni, mert ha leengedem, a nyakamtól a seggemig aláizzadok...


Nagyon fázós vagyok, de ez szó szerint pokol.

2022. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljes szívemből gyűlölöm a meleget, a napsütést, az izzadást, a szédülést és a szálldosó ízeltlábúakat. Tíz fok felett nekem már túl meleg van, de húszig még kibírom hiszti nélkül, ha kellő mértékben borult az ég.
2022. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyetemista koromban utáltam, mert szerettem az egyetemet meg az egyetemi életet és rossz volt, hogy június végétől mindenki eltűnt.


Nem álltunk úgy anyagilag, hogy nyaraljak. Nagyszülőkhöz mehettem volna, de már ilyen idősen nem szerettem lejárni, mert túlféltettek, nem engedtek egyedül semerre, úgyhogy csak az udvaron voltam vagy a házban.


Szóval otthon voltam és senkivel sem beszélgettem. Amikor jött az augusztus közepe és elkezdtek jönni a hívások a tárgyfelvétel miatt, feléledt az egyetemi fb csoport, meg lehetett már írni a tanároknak az maga volt a gyönyör.

Amikor meg szeptember közepén végre mentünk vissza, majdnem táncoltam örömömben.


Gimiben meg pont más volt. Ott volt nyaralás, de nem tette ki az egész nyaramat, a nyár többi részében sokat punnyadtam és augusztus végén mindig rossz érzésem volt, hogy elrepült a nyár és alig csinaltam valamit.


Most felnőttként nibcs rossz érzésem, amikor jön a június.


A 37-40 fokos kánikulát nehezen viselem, de az jó amikor van egy kis szellő, 26 fok körül van és nem ájul el az ember egy túra alatt.

2022. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!