Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnak egyes emberek...

Hogy tudnak egyes emberek fent lenni több mint 24 óráig?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 22:17
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Van, hogy muszáj. Van aki megszokja, van aki tuningolja magát koffeinnel vagy energiaitallal. De hosszú távon senkinek sem ajánlom, éjszakáztam sokáig tanulás mellett és utána hosszú időbe telt, mire visszaállt az agyam normál ciklusokra.
2022. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, és nem egészséges.
2022. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy muszáj, de nem egészséges.
2022. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj nagy úr. Tanulás miatt én is éjszakáztam így. Amúgy k szar, max 18-20 óra, ami nekem még jól tolerálható.
2022. máj. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lekötöm magam. Ha tudom hogy másnap sok óránk fog elmaradni, és semmi érdemlegeset nem fogunk csinálni, szóval nem kell figyelnem és teljesítenem, akkor fenn maradok játszani vagy olvasni. Általában éjfél környékén tolok egy kávét, aztán mielőtt elmegyek a suliba mégegyet, és az órák felénél is egyet (pl ha 6 órám van akkor 3 után). Napközben beszélgetek, olvasok, megírom a másnapi házit, rock zenét hallgatok. Úgy tudnám a legjobban megfogalmazni, hogy "nem hagyom magam" pihenni, így nem álmosodok el.
2022. máj. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Droggal. Szerinted mégis hogy..
2022. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehezen es ez egeszsegtelen is.
2022. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!