Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcsalást érintheti a környezet?

Megcsalást érintheti a környezet?

Figyelt kérdés
Ha lenne 2 szép gyereked, majd megcsaláson kapnád a párod, akivel ezt tette a szerelmed, az rosszindulatú tulajdonságokat is képvisel, de a társad az ő társaságát kedveli, akkor hogyan lehet egy párt alkotni, ha a környezet sem tudott boldog lenni az eset miatt? Sokan azt mondják, hogy 2 ember kell ahhoz, hogy alakuljon viszony az emberek között, viszont mikor rosszindulat és célok is voltak a tervek között, akkor az összetettebb téma.
2022. máj. 8. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tolmácsot kérek.
2022. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha én szerelmes vagyok valakibe, majd a céljaim között szerepel, hogy együtt legyünk, de neki van párja, sikerült azt elérni, hogy ő is reagáljon felém, de a környezet akadályként szolgált a kezdetektől, akkor ahhoz, hogy legyen viszony köztünk, miért kell ahhoz, hogy mások is azt a nézetet képviseljék, amit én szeretnék?
2022. máj. 8. 08:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

rosszindulat volt a cél? mivan?

és mi van a környezettel?

most van köztetek valami?

nem lehetne, hogy normálisan leírd a sztorit?

2022. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha sikerült teljesíteni a célt, hogy valakivel együtt legyél, mert szereted, de többet akarsz tőle, viszont ehhez az kellett, hogy a környezet ne legyen hátráltató tényező, akkor hogyan lehet azt elérni, hogy ne legyenek azok?
2022. máj. 8. 08:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem mi van, pedig már két órája ébren vagyok.
2022. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, inkább másfél órája.


De én már az első mondatnál elakadtam. " majd megcsaláson kapnád a párod, akivel ezt tette a szerelmed,"

2022. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mivel semmi konkrétumot nem írsz, nem hiszem, hogy bárki tud válaszolni.
2022. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerelemféltésből árthatsz másoknak úgy, hogy abból, hatalmas káruk keletkezik, te megkapod azt az illetőt, akit szeretnél, de többet szeretnél tőle, viszont ehhez, az kell, hogy mások ne legyenek befolyásoló tényezők. Ezt hogyan lehet megoldani, hogy boldogság legyen az eredmény?
2022. máj. 8. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj az ezotéria témakörbe, mert ott talán lesz valaki, aki érti ezt a zagyvaságot
2022. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szerintem a kérdező összejött egy nős férfival/férjezett asszonnyal, akinek gyerekei is vannak a házasságukban.

Most a kérdező nem elégszik meg a viszonnyal, magának akarja a pasit/nőt, de az meg nem akarja otthagyni a családját.

Ezért akarja a kérdező kiiktatni a családot, hogy megkapja a szeretőjét.

Szerintem itt a lehetséges legjobb megoldás ez lenne:

A megcsalt fél kib@szná a hűtlen házastársát, mint macskát sz@rni, legombolna róla mindent amit csak tud, majd összejönne egy olyan valakivel aki értékeli őt és a gyerekeit is.

A hűtlen fél jól meg lenne szivatva, anyagilag lenullázva; a kérdezőt hagyná a p.csába, mert társnak nem kellene neki, csak dugópajtinak.

A kérdező jól pofára esne: a szeretője dobná, a "jó" híre elterjedne a környéken és másnak is csak arra kellene amire most használják.

Happy end.

2022. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!