Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt komolyan gondolják,...

Akik itt komolyan gondolják, hogy nem akarnak gyereket, hajlandóak lennének elköttetni magukat?

Figyelt kérdés
Félreértések végett, nem fröcsögni akarok, tiszteletben tartom mások döntését. Nem mindenkinek való gyerek, ahogy kutya/macska se. Csak érdekel, hogy hajlandóak lennétek-e magatokat elköttetni vagy valami drasztikus lépést tenni azért, hogy véletlenül se legyen egy pl. szakadt gumis este utáni körömrágás aztán hölgyek esetében abortusz.
2022. máj. 15. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Már meg is tettem
33 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Sokan igen.

Én viszont jónak tartom azt, hogy nem lehet ennyire egyszerüen megtenni, komolyabb feltételei vannak, mert sok mindenki huszonévesen határozottan gyerekellenes, 30-35 fölött meg rájön, hogy mégis akar gyereket. Ilyen esetben igen nehéz visszacsinálni.

Persze vannak, akik tényleg maradnak a döntésük mellett, de legfeljebb a fele-egyharmada azoknak, akik 20+ évesen még a gyerekvállalás ellen álltak ki.

2022. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 L.. István ***** válasza:
97%
Én nem. Most úgy gondolom, hogy nem akarok gyereket, de nem tudhatom, mit hoz a jövő, talán megváltozhat a véleményem, szóval nem akarok végleges megoldást.
2022. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert tisztában vagyok vele, hogy az emberek változnak, és nincs olyan illúzióm, hogy én nem gondolhatom meg magam és tökéletes vagyok.

Ez tulajdonképpen nem számít: addig nem lesz gyerekem, ameddig nem akarom. Eddig nem akartam. Ha ez esetleg változna, amit most nem hiszek, nyilván újragondolom az életem.

2022. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Én nem, mert bár 5 éve nem akarok, előtte mindig akartam, így nem zarom ki, hogy ez változhat.

De én 18 éves kortól engedném, azzal a kitétellel, hogy később se fogadhat örökbe pl. De petesejtet elrakathat, arra az esetre, ha mégis meggondolná. Ez tudtommal külföldön is kérhető.

2022. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Aki normális, az A, tartja magát ahhoz, amit elgondolt, így a véletlenek kizárva, ergo emiatt ez az elkötéses téma h*eség.
2022. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

"De én 18 éves kortól engedném, azzal a kitétellel, hogy később se fogadhat örökbe "


Ebben ugyan mi logika van??

2022. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Pont annyi logika, minthogy 18 évesen szülhet az ember és senkit nem érdekel, kesobb hogy meggondolta-e magát. Csak ott egy baba is szív, mégse gond.

Aki ezt meglépi, az valószínűleg elég jól meggondolta, de rakathat el pár sejtet, ha akar.

Korlátozni 35 éves koráig, mintha gyerek lenne és nem tudna dönteni, szerintem abnormális.

Ahol nincs korhatár, semmi gond nincs ezzel, általában sokkal tudatosabb, aki ezt meglépi, mint aki szül egy diszkó "baleset" után.

Nem értem miért fáj valakinek az önrendelkezés.

2022. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem az elköttetésre írtam.

Ha valaki elkötteti magát 18 évesen,miért ne fogadhasson örökbe?


Valaki a szüléstől fél, nem akar, valakinek az egészségi állapota nem bírná ki, valaki meg hoz egy rossz döntést 18 évesen az elköttetéssel.


Miért ne fogadhasson örökbe ezek után, ha akar mégis?

2022. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

Mert átlag 6 évet várnak jelenleg azok is, akiknek eü ok miatt nem lehet.

Nem tartanám fairnek velük szemben.

2022. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért várnak 6 évet, mert mindenkinek fehér, egészséges csecsemő kell, a többit meg kipörgetik azelőtt, mert "selejtes, nemkell".
2022. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!