Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire érzéketlen?

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam egy számomra ismeretlen idősebb asszonnyal, aki 2 mondat után, megkérdezte a kisebbik gyerekemre értve, hogy neki volt ugye ikertestvére?

Az említett ikertestvér egy hetesen meghalt. Én még most se tudok beszélni róla, főleg nem idegenekkel, de még családtagokkal se nagyon, mert fáj. Erre ő ùgy tesz, mintha ez olyan kis semmiség, banális dolog lenne.



2022. máj. 15. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki valóban semmiség. Mondjuk nem értem, egy ismeretlen honnan tud ilyesmiről.
2022. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számomra ismeretlen, ő gondolom ismert.
2022. máj. 15. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Régen teljesen máshogy volt minden. Akkor a csecsemőhalandóság is nagy volt, azért születtek sorban a gyerekek, és nem volt úgymond akkora dolog, hogy meghalt 1-1 gyerek. Meg akkoriban kőkemény élet volt, már ha elég idős volt az asszony. Megkeményítette őket az élet, és az idő. Ezért lehetett érzéketlen, bár ez nem lehet kifogás, csak magyarázat.
2022. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem kérte, hogy beszélgess róla...


Igen, volt, kedves, hogy emlékszik, nem szeretnék róla beszélni. Ennyi

2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!