Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem teljesen kiégedt...

Csak én érzem teljesen kiégedtnek magam 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon aggaszt, hogy ennyire bizonytalan minden. Amúgy is rengeteg stressz van az életembe, semmi biztos pont nincs, amibe kapaszkodhatnék. Az egyetem felőröl, napi szinten kérdéses, hogy miből fogom kifizetni a rezsit, a szüleimmel nincs jó kapcsolatom, nem tudtam soha megbízni bennük, barátaim nincsenek. Itt kopogtat a háború meg világjárványok és már semmi motivációm arra, hogy küzdjek, már lassan azt sem tudom miért élek. Mi lesz, ha egy nap mi is arra ébredünk, hogy menekülnünk kell? Akkor mi értelme annak a sok áldozatnak, amit eddig hoztam azért, hogy az legyek, aki szeretnék? Nincs jövőképem, félek az egésztől.

2022. máj. 26. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Pénz nelkul létbizonytalansagban jobb lesz?

Tedd magadnak stabillá az életed, más nem fogja helyetted.

2022. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Minek keljek fel, ha lehet, hogy elüt egy autó?


Nem jó, ha mindent a lehető legnegatívabb oldaláról közelítünk meg. Az rendben van persze, ha az ember gondol a veszélyre, de nem szabad mindent ezen gondolatnak alávetni.

Egyelőre még elég távol van tőlünk a háború, és elnézve az orosz haderőt, amit nemrég még a világ második legjobbjának tartottak (ennél nagyobbat nem is tévedhettek volna), két ukrán megye az, amennyit úgy, ahogy tudnak tartani. Az egész orosz hadsereg. 4 napra "tervezték" a háború, lassan már a századiknál tartanak. Egyszer már vissza is vonultak, hogy legalább azt a két megyét tartani tudják, mert belátták, hogy itt nem fognak Ukrajna felett győzelmet aratni.

Szerinted ha ez a sereg nekimenne a NATO-nak, mi lenne? Elárulom: pár nap alatt térdre lenne kényszerítve Oroszország.

Járványok. Az egyikből már kifelé megyünk, a másik pedig valószínűleg csírájában el lesz folytva. 10 év múlva már csak egy keserű emlék lesz az egész. Te pedig itt leszel 10 év múlva is, és akkor nagyon jól fog jönni az, amit most elértél. :)

2022. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy randi velem?
2022. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Es meg el se kezdtel rendesen melozni.. ez csak nehezebb lesz, majd hozzaszoksz.
2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Én is ide jutottam 24 évesen, azóta meg még rosszabb...
2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjátok a francba, látjátok, hogy minden választ csak lepontozni tud.
2022. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy választ sem pontoztam le, köszönöm a válaszokat. 4-es volt már munkám, gyárban is dolgoztam még mezőgazdasági munkát is végeztem 14 órába naponta és nem volt annyira megterhelő mint ez.
2022. máj. 26. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

"semmi biztos pont nincs, amibe kapaszkodhatnék"

Ott az egyetem... Próbáld megbecsülni és elvégezni minél jobban.


Nekem pl. rohadtul hiányzik az életemből egy jó szakma, hiába külföldön dolgozom, csak a szarból válogathatok... Közben házra gyűjtök ami hónapról hónapra elérhetetlenebb, és még elég pontom sincs egy jó szakra, hogy diplomázhassak.

Ha már lesz egy jó diploma a kezedben óriási előnnyel tudsz indulni az áltaghoz képest akár itthon akár kint.

2022. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!