Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből élhetnek a konditermekbe...

Miből élhetnek a konditermekben ezek a szétgyúrt, széttetovált, nem a tudósklubb elit tagjainak kinéző egyének?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy van lé, nagy autók, drága ruhák stb. Tudom, hogy lehet bérelni, de az is több100ezer ft.

2022. máj. 31. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem becsületes gyári munkások, akik azért kondiznak ott, mert a gyárban kib*tt nagy terheket kell cipelniük, mert nincs béka, daru, molnárkocsi, targonca.
2022. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Van köztük börtönőr, rendőr, biztonsági őr, kidobó, kórboncnok, és mindenféle más. Nekem egy tanárom is ilyen volt, törit tanított.

És lehet bármi más, szakács, vagy portás, vagy lakatos, vagy autószerelő.

2022. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdtem testépíteni, amikor burkoló voltam. Egyre többet kellett ordítanom a földön térdelve, lerohadt a lábam, ahogy a saját vérkeringését elszorította. Így lettem műkörmös.
2022. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy k-vákat futtat.
2022. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!