Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van, aki nem teszi egy...

Más is van, aki nem teszi egy táskába, vagy zsebbe az igazolványokat (különösen a lakcímkártyát) és a lakáskulcsot?

Figyelt kérdés
Én például az igazolványaimat övtáskába, a lakáskulcsot pedig valamelyik zárható zsebembe teszem, mert bár mindig vigyázok az értékeimre, de ha véletlenül valami elveszne, legalább csökkentem az esélyét, hogy egyszerre vesszen el a kulcs, és a lakcímet tartalmazó kártyák.

2022. jún. 1. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is külön helyen tartom a lakáskulcsot az igazolványoktól.
Nem, mindent egy helyen tartok.
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Minden iratom a pénztárcában van, ami egy laptoptáskában amiben benne van a kulcsom és a félmilliós laptopom is.

Na ha ezt így elhagyom, akkor elég sokat bukok, de ha ezt meg berakom kocsiba ugye.....szóval lehet fokozni :D

Zsebbe nem szoktam rakni a pénztárcát vagy kulcsot. Az nagyon ritka, egyből táskába.

2022. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Taskaban tartok mindent, azt jo esetben nem hagyom el. Zsebemben maximum a telefon van, de ha leulok pl buszon, akkor kiveszem es fogom, illetve leszallas elott mindig csekkolom, nem esett-e ki a szekre, ha esetleg volt meg mas a zsebemben.
2022. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Táskával járok, mindent abba pakolok.
2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szereltess fel számkódos ajtózárat, egy parával kevesebb. Lakcímkártyát meg nem is hordok magamnál, csak ha pl. okmányirodába megyek.
2022. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Isti22 ***** válasza:
100%

Értem az aggodalmat, én olyankor csinálom ezt, amikor nagyobb összeget veszek ki bankból és szétosztom feleségemmel legalább négy különböző helyre.


Az igazolványokat egyben tartom, ez nem olyan szerencsés gyakorlat valóban.

2022. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egybe pakolom őket, különben mindig elfelejtenék valamit vagy épp elhagynám, mert nem egy dologra kéne figyelni, hanem többre.
2022. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön tartom őket, de nem ezért. Egyszerűen kényelmetlen lenne mindent egy zsebbe rakni. Jobb első zsebe szoktam rakni a telefont, bal elsőbe a pénztárcát amiben az iratok is vannak, bal farzseb zsepi, jobb farzseb kulcsok.
2022. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem olyan nagy lakáskulcs csomóm van, hogy nem nagyon fér zsebbe, így azt táskába teszem. Pénztárcám szintén nem fér a zsebembe így az is ott van a kevésbé szükséges iratokkal.


Zsebemben pedig a bankkártya + személyi + jogsi vannak ami bármikor kellhet.

2022. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy néha nem feltétlenül baj, ha egyszerre veszik el minden. Nekem a tárcámban benne volt a zsír új lakcímem, így hamarabb visszahozták, mint hogy feltűnt volna, hogy eltűnt.


Vagy ezért szoktam bele tenni névjegykártyát meg a táskába is. Azon ott a számom. Persze nem biztos, hogy evidens lesz valakinek, hogy az a sajátom.

2022. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a(z eddigi) válaszokat!
2022. jún. 1. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!