Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek 5000követője van a...

Akinek 5000követője van a facebook profiljának az celeb?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 11:27
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
kicsit igen
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább egy önbizalom hiányos valaki, aki ezzel kompenzál, hogy az interneten 5000 ismeretlen ember követi. Ez aztán a siker, hogy valaki Facebook celeb. XD
2022. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem celeb, - inkább profi képmutató!
2022. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az ilyennek "az életét elpazarló tudatlan idióta" a köznapi megnevezése.


A "celebek" többsége gondolkozik... Számukra ez üzlet. Nekik keresetük származik abból, ha 5000 birka megy utánuk kéretlenül. "BettikehhVagyok19" viszont önszorgalomból csinál bohócot magából, és megvetésen kívül semmit nem kap érte cserébe.

2022. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak valakinek így hozta a sors, hogy összegyűljön neki 5000 Facebook követő és közben ő ilyet nem is várt el, nem tepert érte stb. Hanem csak a sors hozta így neki.


Facebook követők eleve azon emberek, személyek, akik őt bejelölték ismerősnek, de mivel nem ismeri őket, így nem igazolta vissza őket az ismerősei közé, így a Facebook követői maradtak.


Ha te az adatvédelmi beállításokban a nyilvános tartalmaknál engedélyezed, hogy ki követhet engem, ahol ott van, hogy hogyan vehetik fel az emberek veled a kapcsolatot és engedélyezed, hogy ki követhet engem? És azt jelölöd be, hogy Mindenki, ne csak ismerősök, hanem Mindenki és sok jött-ment ismerősnek jelöléseket nem fogadod el ismeretlenektől, akkor neked is sok Facebook követők gyűlhetnek össze.

Nem kell ehhez nagy megeröltetés. 😂

2022. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Még a 4-es válaszoló vagyok.


Azért értek hozzá, mert nekem 2013 óta van meg a Facebook profilom és 2016-ban kapcsoltam be az adatvédelmi beállításokban a követő opciót, amikor már elmúltam 18 éves, mert aki még a Facebookon nem múlt el 18 éves az még az adatvédelmi beállításokban nem tudja még addig engedélyezni, amíg még nem múlt el 18 éves a Facebookon, hogy kik követhetik. De amint már betöltöttem 2016 októberében a 18-at, a Facebook adatvédelmi beállításokban, ahol ott van, hogy hogyan vehetik fel az emberek veled a kapcsolatot ott engedélyeztem hogy Ki követhet engem? És engedélyeztem, hogy Mindenki és most a Facebook profilom 403 ismerőssel és 41 követővel rendelkezik.

2022. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A követők száma még nem hoz senkit sem dicsővé, az csak egy közösségi oldalon levő teljesítmény.

Az ember saját magának akkor a celebe, ha teljesített bizonyos dolgokat az életben, amire még a jövőbeli énje is roppant hálás lehet.


Nem a közösségi oldalak követő táborával lesz az ember celeb, attól még az életében lehet valaki boldogtalan ember, hanem ha mindig jól végzi az élete feladatait és ha megvalósítja az álmait.

2022. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Általában híres embereknek, színészeknek, tanároknak és persze nőknek szokott magas követő táboruk lenni facebookon.
2022. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!